Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови цени на Шкода


tzsm

Recommended Posts

линка е един.Сайта на Еуратек.Не съм го дал щото си мислех че всички го знаят.Все пак нали те продават новите коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, каква е тази тема? Нови цени на Шкода гамата имало, линк - грънци, щото ние знаем къде да погледнем и препратка към началната страница на вносителя. Не видях цени и приемам темата като непълна. Надявам се да дадеш малко повече информация, за което ще съм ти благодарен.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

We are very sorry, page http://new.skoda-auto.com/BGR/prices/pr ... rices.aspx was not found on this server. Please check the URL you typed in, or use some possibilities from offer below.

явно още мъдрят какви да са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как е лизинга?

Щото днес гледах в Германия една Октавия комби 1.9 тди за 18 450 eu. или по 299 eu.на месец за 4 ,5 години ака се не лъжа.Та въпроса ми е :-дане би в Германия да е по-евтино? ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно невъзможно според мен. Да не би да е намаление от 5%. (не че тогава бих си купил нова кола). Да не би да има нараснало търсене ? Няма логика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как е лизинга?

Щото днес гледах в Германия една Октавия комби 1.9 тди за 18 450 eu. или по 299 eu.на месец за 4 ,5 години ака се не лъжа.Та въпроса ми е :-дане би в Германия да е по-евтино? ](*,)

Извинявам се за неточност,колата която гледах беше на 11000км.в сервиз на шкода в Remscheid-Германия.Ама пак евтино ми се видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес цените на новите автомобили са с около 5% по високи.Да ни е честита новата придобивка.

Не знам къде точно гледаш, ама цените не са мръднали от около година. Просто отсъпката е различна. Само че вече всички толокова са свикнали с някаква отстъпка и ако тя се промени - край, вдигнаха цените. Повишение има разбира се, всяка година от Skoda Auto, но ЕТ не вдигнаха цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.