Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

сгъваем ключ от AUDI


Recommended Posts

:-k Туй няква стратегия ли е?

Сваляш мацките и обещаваш да ги возих в R8,пък го качваш в Skoda!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти телефона на доста, доста свестен Младеж - 0899183108 Юлиян.

Обади му се и го попитй директно за какво иде реч - ако може да се направи - това е човека ;)

 

ПП Само да те предупредя - работи в Перник, до Съдебната палата.

Не разбрах от къде си, т.к. не ти е попълнен Профила smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попадна ми ключ от AUDI, дали може да се обучи да работи със стандартната аларма която слагат в ЕТ - VEGA?

колата има и комфорт модул

почти съм сигурен, че може. имаше един колега във vw-форума, който се занимаваше с такива неща, но не мога да открия темата. и наистина има значение откъде си - ще те насочим по-лесно smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах в ЕТ-Варна дали могат да ми направят и обучат сгъваем ключ,тъй като моя е обикновен(при условие че имам и табелката с номерчето),те ми казаха че не може да стане.Общо взето за каквото и да съм ги търсил резултата е нулев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ги питал... но не го правят те ключа, а в Чехия, а те не предлагат вече такава услуга за О1

иначе всичко е възможно, само желание да има човек... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся остава да кажеш за мацките! smile021

 

няма мацки вече за мене...хвана ме една и не ме пуска smile168

а пак мене много ме кефи сгъваемия ключ, за тва искам да си имам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях челя някъде за това момче в Перник, за около 30-40 лв се правели , просто ти премества алармата от сегашното дистанционно в другото и кюча е ясен... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кво ше загрозяваш шкодичката с тия олимпийски кръгове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях челя някъде за това момче в Перник, за около 30-40 лв се правели , просто ти премества алармата от сегашното дистанционно в другото и кюча е ясен... :)

 

Аз ходих до него в Перник и ми направи такъв ключ, но не от оригинален, а обикновен китайски, доволен съм, взе ми 40лв. за работа, преместване на чип и изработване на нов ключ, въпроса е каква ти е алармата защотот моята беше на 315мгх и дали има такива платки, но най-добре му звънни и обясни на него, успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.