Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още едно- "GARDE"


Recommended Posts

Преди няколко дни в Павел баня, имах удоволствието да забележа едно гарде, червено с овални фарове и пернишка регистрация.

Автомобилът ми направи впечатление с добра стойка и изпънат виншен вид.След няколко неуспешни опита за контакт с бележки на стъклото, се сетих и паркирах моя рапид срещу гардето, та човекът накрая ми се обади .

Запознахме се , обърнахме по бира в чест на шкодите и обеща да се яви във форума.......

Колата му има интересна история, но нека изчакаме сам да се представи...

Предполагам и други колеги да са го виждали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го заглеждам това Гарде, даже разучих къде живее собственикът- блок,етаж, апартамент :D , ама още не съм се наканил да отида... А иначе аз не стоя много в Перник,ама все си мислех, че не се кара колата почти, а и преди още като бях постоянно,когато и да мина все си е на едно и също място... Та малко странно ми звучи, че ще влиза във форума, но пък може нещата да са се променили. Иначе Гардето изглежда доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Garde"-то наистина изглежда доста добре :smt017 И аз бях останал с впечатление,че не се кара :roll: Радвам се ,че не е така :smt004 .Все се каня да го снимам,но ... :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.