Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Това какъв цвят е ?


Recommended Posts

в галваничния цех на 7 - ми километър . за едно колело с вилката взеха под 50 лв . колелото стана като батерия на чешма. тегавото в цялата процедура е подготовката - полирането с вълнен парцал и пасте ми отне месец. никела стана перфектен , тия дни ше кача снимки

 

п.с. не хромиране а никелиране . хромирането е тегаво и е много скъпо . за това не си хромирах челата на буталата а прибегнах до сулфидна подложка и карбурундово покритие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако остане само на никел май има разлика - в сравнение с хрома жълтее и след време почва да се лющи повърхностния слой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мерси за изчерпателната информация, аз не съм се решил още на 100 % че ще предприема този ход, зашото колелото ми е с нова боя, но предполагам че ще се получи доста ефектно и принципно бих опитал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.