Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Това какъв цвят е ?


Recommended Posts

як

 

с уееек еуемент на цигания, според скромното ми мнение smile049. Просто, по такова лъскаво/огледално нещо би си паднал или някой американски рапър със златни зъби и инкрустирани диаманти по тях, или българския му събрат-ром от Факултето, който счита "кармазени" ризи с пайети за връх в модата smile048 smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се вижда леко безцветно! smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на тенеке за сирене с емблема на Ламбо smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасен. Би отивал на някой с пернишки зелен москвич с китеник, който е спечелил няколко милиона от лотария.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една подобна гледка...

 

7472_silver_audi_vw.jpg

 

"IT IS NOT SILVER in COLOR, IT IS MADE out of SILVER!!!!!"

 

Това е коментар под снимката - дали е истина - нямам идея...

Ето още няколко снимки на това АУДИ, пък и на още нещо.

http://www.anvari.org/cols/Sheikh_Zayed ... House.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Скромен дворец за гости със скромен автопарк си има този шейх smile048

 

Sheikh_Zahed_House_D.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Боята ме кефи, хич не е циганско просто тва дето немо си го позволят някои хора било грозно , тенекия от сирене много ви разбират главите smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тенекето се пошегувах разбира се, на живо сигурно е съвсем друго, но дори и да имах парите не бих си боядисал така колата - не ме кефи просто [-X Ако ми се прииска да гъзарея - качествен черен мат "стелт", ето това е мъжки цвят 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е цвета в който "боядисах" колелото си -шосеен бегач пух от 1972 година . цената не е много ниска но си струва - надявам се че няма да имам проблеми с oдраскване и ръжда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колело или мотоциклет две мнения няма - утепали са се за този цвят. Tyny, като се видим ще те разпитам къде, как колко - това е идеално май за възстановяване на хромирани детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е цвета в който "боядисах" колелото си -шосеен бегач пух от 1972 година . цената не е много ниска но си струва - надявам се че няма да имам проблеми с oдраскване и ръжда...

И откъде се намира такава боя колега ако може да кажеш? ТО тва се води хромиране май май :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.