Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

поредната дилема


Recommended Posts

TSW smile027

 

П.С. Не че другата джанта е грозна,но тая повече ми се връзва на колата ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поиграй си с фотошопа и виж коя от двете ще ти хареса повече на теб(все пак ти ще си караш колата с тези джанти и е важно на теб дали ти харесват). :) Иначе и на мен ми харесват повече TSW :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tези без борда ще изглейдат по големи защото лачовете отиват до краи .И според мен са по добри! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

file.php?id=5029

това са ти джантите-ще изглеждат по-големи наистина

така е когато лъчите се разширяват в края и се спускат до края на джантата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я "монтирайте" тия джанти с PhotoShop, че да няма изненади! Да не станат едни "дантелени" историй и след това да пълним раздел продава smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък много коли взех да виждам с подобни MAK-ове, което ме кара да се замисля, че не са джанта(черна със хром. кант) за всяка кола, за това - и без фотошопи мисля, че TSW-то ще е по-добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сичките слагайте снимката! [-X

Първата не е лоша,ама втория модел е направо ужасен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(черна със хром. кант)

 

Тези ме карат да smile122 вече. Слагат ги на коли на които ама хиииич не се връзват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайтовете за гуми и джанти има симулатор-избираш си кола,слагаш джантите и гледаш.Стига да ги има тези модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повече от 17 за Octavia става вече прекалено!Ако ни бяха хубави пътищата щахме все със 19 да караме,ама...ще чакаме Бат Бойко да ги оправи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след доста проблемацийки с доставката днес най-накрая успях да монтирам джантите.

ето и няколко снимки с кофти качество за ,което се извинявам , правих ги с гадния телефон,но все пак става ясно за какво става въпрос.

размера е:8J 17 ,ET 35, разтоянието на болтовете се променя от 5X108 до 5X120 и на практика стават за много коли.

 

post-1220-138453104825_thumb.jpg

 

post-1220-138453104867_thumb.jpg

 

post-1220-138453104874_thumb.jpg

 

post-1220-13845310488_thumb.jpgpost-1220-138453104887_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй,страхотна е станала!Браво,маняк си ти :mrgreen:

Окачване,лупи +ксенон+пръскачки,чип тунинг,джанти,накрайник на ауспуха,вътре-"големия телевизор :lol: ",супер безшумна,диадем-крушки отред ,отзад,никакви забележки по боята.... smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.