Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с airbag


Kuharnikov

Recommended Posts

Здравейте, купих си vag-com, който ми показва следните грешки на airbag-а.

Vag-Com version : Release 311.2-N

Control module part number: 6NQ909 603 AA

Component and/or version : AIRBAG VW V00

Sotware Coding: 16705

Workshop code : WSC 13765

4 faults found:

65535 - Internal Control memory error

00532 - Supply volatge B+

06-10 - Signal too High - Intermittent

00588 - Airbag Igniter: Driver side (N95)

32-10 - Resitance too high - Intermittent

00532 - Supply Voltage B+

07-10 - Signal too low- Intermittent

 

Има ли някой който може да ме "осветли" какъв е проблема?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети ли индикация за аирбег. Ако свети - проблема е в шантав сигналнал в управляващият блок и проблем със запалката на шоф. еарбег. Най - вероятно пробема е със спиралата под волана и от там идват и двата проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобих спиралата вав волана. Представлява лентов кабел, двужилен премерих го и ми изглежда здрав. Лампичката продължава да свети. А и да колата е уставала без токове преди време когато ми изгоря алтернатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то често е разлепване на лентовият кабел, т. е . засича се само на определено положение и то не винаги ,но компа го хваща и светва индикацията - При мерене с мулицет на лентата дава че е о.к. . Пробвай с изтриване на грешката и въртене на волана от край до край, ако светне значи проблема е в спиралата. Не казвам, че това задължително е проблема , но е често срещан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се махнат грешките. Неще да ги затрие ](*,)

 

Щом не ги трие, значи причината продължава да е налице!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пробва ли със съпротивление (мисля че беше 25 ома) дали няма да се изтрие , да не разкачена някоя букса преди спиралата и т.н.??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледал сам всички вразки които видях. Зачистил сам ги с шкурка. А този номер сас съпротивлението не го знам. Ти бира пиеш ли. Да сложим по една бира върху капака? smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.