Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нови пружини - радост в къщи


Recommended Posts

вече и аз съм с пружини eibach.най-напред искам да изкажа големи благодарности на bega4kata за много внимателната работа по подмяната .резултата е невероятно КОМФОРТНА возия /конкурирам s класите/ ,добра визия и поведение на пътя,абе не си познавам колата,отивам да карам,че направо не издържам от кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да кажа ,че в по безшумна кола/дизелова/не съм се возил

Избягвам от темата,но наистина колата се движи като по масло ,тихо без никакви шумове от гуми,вятър,пътна настилка.Все едно си в капсула под вода.Дори е странно тихо -но приятно естествено.Наистина е като една малка S класа.Само при пълна газ,леко се дочува кротко облагороденото ръмжене на двигатела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак , запиши ме за тестдрайв на "облагородената" кола ...за втората половина на август ! :D

 

Много се радвам за теб =D> =D> =D> . Поздрави ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На края намерихме какви пружини да сложим на колата на моя приятел! :)

 

Поздрави, и благодарност за снимките на резултата и пружините от Киев, Украина.

 

PS. Sorry for bad Български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съседе, вади я по-често тази Octavia от гаража да и се радваме. :D Много пъти съм минавал вечер от там /докато търся място/, все нещо се работи по колата,но не съм предполагал, че може да си ти :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Е искам и аз eibach, как мога да се сдобия с един комплект и ако може някой да ми ги монтира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант за подобни прогресивни пружини без тръшване :?: .

Даже ми се ще и да се вдигне малко, но с прогресивни пружини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант за подобни прогресивни пружини без тръшване .

Даже ми се ще и да се вдигне малко, но с прогресивни пружини.

 

 

eibach мисля,че не правят високи пружини,все пак са тунинг,за повдигане може да ползваш втулки,но не виждам смисъл,защото колата става само 30мм. по-ниска и много красива.

 

 

 

Е искам и аз eibach, как мога да се сдобия с един комплект и ако може някой да ми ги монтира.

 

във http://performance-suspension.eibach.de/cms/en този сайт има дилърите на eibach

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е искам и аз eibach, как мога да се сдобия с един комплект и ако може някой да ми ги монтира.

от къде си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е искам и аз eibach, как мога да се сдобия с един комплект и ако може някой да ми ги монтира.

от къде си

 

от София, но често пътувам из страната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е искам и аз eibach, как мога да се сдобия с един комплект и ако може някой да ми ги монтира.

от къде си

 

от София, но често пътувам из страната

колегата rgc- Радо ги доставя и ако искаш във Варна ще ти ги монтираме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де , ако се сложат пружини от Голф 5 няма ли да стане по-мека предницата ? Когато съм карал Голф 5 не съм чувал да тупти така отпред ... smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де , ако се сложат пружини от Голф 5 няма ли да стане по-мека предницата ? Когато съм карал Голф 5 не съм чувал да тупти така отпред ... smile009

пробвай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.