Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Schumi is back!!!


Recommended Posts

  • 4 месеци по-късно...

Господ слезна от небето! Какъв подарък за Коледа! Отново ще имам причина да гледам Ф1

smile126 smile126 smile126

 

(за тези дето ще кажат че не разбирам, фен съм на Шумахер още откакто караше жълтия Бенетон с рекламите на Кемъл и съотборник му беше Рикардо Патрезе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер е отличен пилот и завръщането му заслужава адмирации!

Но моят фаворит беше гениалния Сена smile126 !

Жалко, че Господ си го прибра толкова рано....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във формула 1 съм бил и оставам фен само на ferrari, без значение на това кой кара за тима. когато шумахер подписа с тях, бях невероятно щастлив и в последствие всички станахме свидетели на развитието на най - успешната кариера в историята на формула 1. сега ми е малко криво, че най - великият пилот вече не е част от най - великия отбор. новият сезон се очертаваше супер интересен, дори и без шумахер. не знам защо му е необходимо да се завръща, толкова ли му е скучно... ако трябва да направя някаква прогноза, по - скоро бих прогнозирал неуспех за шуми. новите болиди са доста сложни за каране, което се видя от представянето на бадоер, който не е лош пилот. просто в последните две години заради наложените технически ограничения, болидите са претъпкани със системи и системки, и безброй режими за безброй ситуации. за шуми това е нещо наистина ново, с което ще трябва да свиква тепърва. той ще се справи, но няма да е на ниво още от начало. освен това всички ще искат да се докажат и да го победят - алонсо, маса, хамилтън, бътън, розберг, фетел - никой от изброените няма да му се даде, битката ще е жестока...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Шумахер, още по малко на ферари. Независимо от това, трябва да призная, че Шуми успява да развие всеки болид зад чиито волан седне. Съжалявам за оттеглянето на БМВ-Заубер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Шумахер, още по малко на ферари. Независимо от това, трябва да призная, че Шуми успява да развие всеки болид зад чиито волан седне. Съжалявам за оттеглянето на БМВ-Заубер!

sauber все пак остава във ф1. при това начело със самия петер заубер, което ще е доста по - добре за тима. прибави към това и кобаяши и не съжалявай, а се радвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото. Не знаех за тези подробности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде интересно наистина - стария крал да премери сили с младите, точно това искат да гледат феновете и затова "и да падне и да бие" Шуми отново ще си напълни гушката с милиончета, макар че не вярвам това да е най-важното за него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер: Аз съм Михаел победителят!

http://sportni.bg/index.phtml?tid=40&oi ... &cid=10260

 

http://www.formula1.com/teams_and_drivers/teams/190/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе нека дойде той на Дракон да се пробва срещу мен 8) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.