Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Schumi is back!!!


Recommended Posts

Повече инфо ТУК!!!

 

Изключително ми е интересно представянето му имайки предвид 2 и 1/2 годишното прекъсване! Искрено вярвам, че пак ще е в челото!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност поне ще кара без напрежение и за удоволствие, понеже този сезон "Кончетата" нямат вече шанс за добро класиране. Искрено се надявам и Маса по-скоро да се възстанови и върне на пистата - много нелепо ще е такъв квалификационен инцидент и то съвсем без негова вина да стане причина за прекъсване на кариерата му.

п.п. Съжалявам и за оттеглянето на Заубер-БМВ догодина - още една легенда си отива след доста обещаващото ново начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много ме е яд за Маса, макар че Ферари нямат шанс този сезон, но пък се надявам Шуми да докаже, че не е забравил да се състезава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-великия се завръща!!! smile126 smile126 smile126

Незнам защо ,но не го харесвам.И си мисля ,че няма да покаже нещо по-добро от другите водещи пилоти за тази година.Просто след направените промени през последните години,формула 1 не е това което беше.Не е интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече инфо ТУК!!!

 

Изключително ми е интересно представянето му имайки предвид 2 и 1/2 годишното прекъсване! Искрено вярвам, че пак ще е в челото!!!

И ако се окаже истина,ние с тебе ставаме най-щаствилите хора на планетата! smile001

http://www.ferrari.com/Italian/Pages/Home.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако се окаже истина,ние с тебе ставаме най-щаствилите хора на планетата! smile001

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той па да не види нещо от Ланс Армстронг , само дето Ферари в момента е далеееч от формата и екипа , които бяха тогаз ... ако не друго поне ще има малко медиен интерес , щот от гледна точка на спортно техническата част всичко е скууукааа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък никога не ме е привличало карането на Сена, Шуми и от сорта все 'велики' . Вярно, че този спорт е свързан с риска и на това се радва публиката, обаче примерно Хакинен и Ален Прост който беше конкурент на Сена лека му пръст по- ме кефят - не знам защо. Не бяха по-лоши пилоти от 'най-великите'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той па да не види нещо от Ланс Армстронг , ...

 

Хм... Дали? Или? Я кажи на кой му счупиха кратуната за да се върне Армстронг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи на кой му счупиха кратуната за да се върне Армстронг?

Надали Ферари са толкоз закъсали , че да нямат дребни да плащат на някой млад пилот да им кара бараката , та да дават на керпенския бройлер по 3 млн. гроша на състезание ... както казах всичко може би е медиен трик за повишаване на интереса към Ф1 , но дали ще стане се съмнявам , щот за разлика от американеца , който събра цяла Италия и Франция по улиците да го гледат , то Шуми не се слави с чак толкоз луди фенове ... незнам дали си следил обиколката на Франция , ама там само не един етап имаше повече хора отколкото на всички кръгове на Ф1 до сега за половин сезон smile001

Сори ма цялата таз машинация ми е малко смешна , а и не очаквайте чудеса от Пилето ... надали ще кара с тоз хъс , с който размаза чичко Хил , когато спечели първата си титла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи на кой му счупиха кратуната за да се върне Армстронг?

Надали Ферари са толкоз закъсали , че да нямат дребни да плащат на някой млад пилот да им кара бараката , та да дават на керпенския бройлер по 3 млн. гроша на състезание ... както казах всичко може би е медиен трик за повишаване на интереса към Ф1 , но дали ще стане се съмнявам , щот за разлика от американеца , който събра цяла Италия и Франция по улиците да го гледат , то Шуми не се слави с чак толкоз луди фенове ... незнам дали си следил обиколката на Франция , ама там само не един етап имаше повече хора отколкото на всички кръгове на Ф1 до сега за половин сезон smile001

Сори ма цялата таз машинация ми е малко смешна , а и не очаквайте чудеса от Пилето ... надали ще кара с тоз хъс , с който размаза чичко Хил , когато спечели първата си титла ;)

Сори,ама нищо не каза!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що кое не е вярно , че Ф1 събира зорлем по 100 000 души или , че шампионата се превърна в съревнование на тълкуване на правила и други простотий или , че преди се пребиваха спонсорите и телевизийте , а сега ги търсят с микроскоп ... Шумахер е явление във формулата , ама далеч не е най - великия нищо , че държи почти всички рекорди просто нямаше достойна конкуренция ( последните 5 титли ) ... ай не го качвайте на пиадестал , щот още следващото състезание ще му потроши каската бившия му шеф Рос Браун smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Сори ма цялата таз машинация ми е малко смешна , а и не очаквайте чудеса от Пилето ... надали ще кара с тоз хъс , с който размаза чичко Хил , когато спечели първата си титла ;)

 

Като изключим "професора" кой друг пилот бивш световен шапион не е правил "тънки" номера? Освен това Хил недвусмислено показа, че е с лабилна нервна система и само лошата (т.е. чупеща се) кола на Шуми в последвствие му позволи да стане световен шампион. А, и това, че по това време във формулата дефакто нямаше пилоти!

 

А относно чудесата: не, не очаквам, но очаквам резултати в челната 3ка! Поразгледай историята и ще видиш колко рядко Шуми е стартирал от първа позиция, а е печелил! Причината? Умее да извлече максимума от всяка ситуация. Дали има друг в момента с такива качества? За мен има един - Галфонсо! Не го харесвам, но е факт!

 

А относно гледането на F1 - странно, но интереса към F1 спадна точно след смяната на правилата с цел да детронират Шуми! Я ми кажи друг пилот заради когото са променени правилата! Че аз не се сещам smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереса спадна още когато почнаха да вадят една по една технологийте и Ф1 започна да се прилижава с бързи темпове към картинг състезанията , после се появи ерата Шумахер - Ферари ( макар че под Ферари имам в предвид Жан Тод и Рос Браун ) и те сезоните бяха ясни още от първото състезание и оставаше само въпроса дали ще са 9 или 15 поредни победи ... е в един високотехнологичен и високоскоростен спорт като Ф1 като му махнеш технологийте и високите скорости какво остава - дупката на геврека ( а и помощните електроники и разни други глупости почнаха да ги вадят преди Шумахер да спечели 5 -те поредни титли ... той просто се възползва от некадърието на околните ) ;)

Професора както му казваш на Ален Прост съвсем не е света вода и той си има звездните мигове само дето ние не сме ги гледали заедно със Сена какви са ги вършили във Ферари в края на '80 те smile092

Незнам за пилот , ама знам за отбор ... точно когато Мерцедес сглобиха мотор , който върви с половин секунда пред другите и не се троши в загряващата обиколка от маФИА обявиха берилия извън закона и се наложи в началото на сезона да започват с мотор от С класа ... е те тогава Шумахер си взема първата титла с Ферари ;)

Ай стига съм писал , че ще стана досаден ... те в клубФ1 доста са се позабавлявали на таз тема ... между другото има една показателна новина дето се скри под еуфорията Шумахер цък ... е тва е тъпо и онез тикви няма как да го спрат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Незнам за пилот , ама знам за отбор ... точно когато Мерцедес сглобиха мотор , който върви с половин секунда пред другите и не се троши в загряващата обиколка от маФИА обявиха берилия извън закона и се наложи в началото на сезона да започват с мотор от С класа ... е те тогава Шумахер си взема първата титла с Ферари ;)

....

 

Айде сега! И понеже Шумахер беше "любимец" на ФИА та затова му забраниха участия още в Бенетон-Рено заради изтъркани подове, не бяха черни флагове, не бяха простотий! И като ги утупа с рендето и след това с Форд и си седнаха на г-за!

 

А за "любимия" отбор Мерцедес - я ме открехни кой забрани използването на мърдащия се под ... след като не е успял да направи такъв с откраднатата информация?

 

И да се върнем на темата - говорим за пилот! И аз не се сещам за друг който е правил по 7 (СЕДЕМ) секунди по-добра обиколка от останалите в състезателно темпо. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е точно сравнението с Алонсо - и двамата са големи пилоти smile103 и кофти хора smile048

 

В кръга на шегата - аз пък се сещам само за един пилот, който се залисва по билбордовете на пистата по време на обиколка в състезателно темпо smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по - миналата седмица си говорих с един познат, колко много ме е яд, че не отидох на ГП на турция, докато кара Шумахер... сега обаче ми се дава шанс, но в момента нямам пукнат лев... :( и за валенсия най - евтините билети са продадени... някой няма ли да ходи да гледа най - големия, да ме вземе и мен? после май ще карат в белгия, малко ми е далечко, но Монцаааа...

дали ми се гледа Шумахер на Монца... smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Schumi is NOT back smile009

 

Consequences of bike-injuries make return impossible

 

"Yesterday evening, I had to inform Ferrari President Luca di Montezemolo and Team Principal Stefano Domenicali that unfortunately I'm not able to step in for Felipe. I really tried everything to make that temporary comeback possible, however, much to my regret it didn't work out. Unfortunately we did not manage to get a grip on the pain in the neck which occurred after the private F1-day in Mugello, even if medically or therapeutically we tried everything possible.

 

The consequences of the injuries caused by the bike-accident in February, fractures in the area of head and neck, unfortunately have turned out to be still too severe. That is why my neck cannot stand the extreme stresses caused by Formula 1 yet. This are the clear results of the examinations we did on the course of the past two weeks and the final examination yesterday afternoon. As there were no improvements after the day in Mugello, I decided at short notice on Sunday to do that thorough examination already yesterday.

 

I am disappointed to the core. I am awfully sorry for the guys of Ferrari and for all the fans which crossed fingers for me. I can only repeat that I tried everything that was within my power. All I can do now is to keep my fingers crossed for the whole team for the coming races."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво са нервите сега ... на Пилето му капат перата . а човек колкото и добре да кара се пенсионира smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.