Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

В очакване на Fabia new


onoff

Recommended Posts

вчера посетихме семейно ЕТ Варна ,след 30мин. подписвахме договорът за доставка.

Показаха ни автомобила на снимки /изглежда супер дано е и в действитвлност такава/този петък или най късно вторник 4 08 2009 колата трябва да е във Варна.престои й рег. каско лека и безаварийна по пътищата на Родината.

ako може някой да сподели как е сервизното обслужване в ЕТ - колко струва смяна на малсо и филтри /труд + коннсумативи/маслото разбах че струва 28 лева литъра за филтър не можаха да ми кажат цена :lol:

 

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа гаранционна смяна на масло и филтър + преглед (каквото и да значи) - около 170лв по спомен. Цената е от ноември 2008г.

Записах си час. Приеха ме точно на време. Обслужването беше бързо и коректно.

 

П.П. Маслото което наляха е Кастрол. Впрочем питаха ме дали искам Шел или Кастрол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и честито най-напред ! да те попитам лизингова ли е ? и ако е какви бяха условията да е пратят с автовоз до твоя град.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мии ако е лизингова искат ти пари за автовоз ..... направо отидох с баща ми и брат ми и сия взех от софия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито вуйчо! Милиарди безаварийни километри и много много да и се радвате семейството :smt017 ,сега е момент за снимки :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно цената за смяна на първо масло значи вчера сменях масло маслен филтър въздушен филтър филтър на климатика и преглед на 11000 км и ето я равносметката 241 лв.В ЕТ ми казаха че въдушния и на климатика се сменят на 30000 но по мое желание ги смениха и като ги изкараха бяха черни като катран за това искаите да ги сменят по рано от 15000 км.Другото което искам да ви кажа е че които има фабия комби и хечбек де произведен през 2007 и началото на 2008 г имат фабричен дефект на тампоните на амортисьорите и от ЧЕХИЯ е пристигнал факс че подлежат на подмяна за това отидете да ви ги проверят това чукане от пред е от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.