Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с перката за охлаждане на ДВГ за О1


boban81

Recommended Posts

Здравейте,имам проблем с перката за охлаждане на ДВГ при О1.Става въпрос за О1 1.9 ТДИ,комби-когато включа климатика и емного топло навън,се включва и голямата перка,но работеше много трудно,след известно време спря изобщо и когато съм на климатик,ако спра на място малко след това компресора изключва.Мисля, че перката е изгоряла-нова ли да търся или втора употреба,става ли от VW.

И да споделя друг проблем-както си карах по магистралата с 150 км/ч, изведнъж двигателя заглъхна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега! сполетя ме същото с предната кола и реших проблема с перка от морга - имат висока степен на взаимозаменяемост, свали твоята и търси, важното е да можеш да я захванеш. на мен ми струваше около 80 лв. преди 3 години, тази, която купих, беше от опел, а я монтирах на vw. и имай предвид, че са два вида - едните духат към радиатора, а другите в обратна посока (зависи от коя страна се монтират). успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да споделя друг проблем-както си карах по магистралата с 150 км/ч, изведнъж двигателя заглъхна

 

нормално

ползвай търсачката има мнооого изписано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявам се ,че пиша в таз стара тема,но да не отварям нова...

Значи днес си спретнах една екскурзийка до село,и по пътя на два пъти дигнах до към 2900-3000 оборота!Отивам аз нали паркирах си гася двигателя,слушам перката върти!

НИКОГА до сега не се е включвала,цяло лято в най-големите жеги,точно сега!

Врътна 2 оборота и спря! Значи ли това ,че трябва да си продухвам радиатора или...

П.с Само да кажа,че колата докъто не вдигне 90 градуса-просто е като убита.Обаче като ги вдигне все едно се отпушва! Почва да върви се едно не е 90к.с ами е 110! -та от къде може да има проблем и трябва ли да се притеснявам??? smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.