Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да помогнем на Бети


Recommended Posts

Колеги,

пускам директно "препечатка" на темата от друг форум.

Нека всеки прецени възможностите си и помогне с каквото може.

 

 

Уважаеми приятели, Вашите дарения са нужни на Бригита Б. Момчева за операции в Лайпциг. Сумата е около 80 000 Евро. http://www.sosbety.org

 

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ ХОРАТА С ОТВОРЕНИ ОЧИ И СЪРЦА КЪМ ЖИВОТА

 

Аз съм Бригита Божидарова Момчева на 19 години от град София.

На 09.03.2009 г. пoстрадах при катастрофа като пътничка в град София.

 

g6.jpg

 

Почти всичките ми ребра са счупени, премазан гръбначен прешлен-тх8. Прекъснат се оказа в по-голямата си част и гръбначният ми мозък.

Към настоящия момент, с усилията на екипа медици от МБАЛСМ „Пирогов” съм жива, но неподвижна и безчувствена от гърдите на долу. В пълно съзнание съм и движа свободно двете си ръце, но не мога да прегърна с радост живота...

 

ПОДКРЕПИ БЕТИ

код на SMS: DMS BETY на номер 17 777

 

Изпратете дарителски SMS с текст DMS BETY на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL , vivatel и M-Tel).

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС.

 

вижте повече: http://www.dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=102&start=0

 

БАНКОВИ СМЕТКИ

Сметка - IBAN - Валута - Клон

7000 1516723931 - BG46 UNCR 7000 1516 7239 31 - BGN - 201

7000 1516724099 - BG69 UNCR 7000 1516 7240 99 - EUR - 201

 

http://www.sosbety.org

БЛАГОДАРЯ ВИ!

 

 

ПП 51хил. Евро са събрани, остават още 29хил :!:

Дано заедно успеем да ги събрем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберат нужните средства.

(един + от мен)

 

Не знам обаче дали тази тема ще бъде одобрена от Админите на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Админ / Мод екипа да преценят, дали да остане или не. Аз просто се опитвам да помогна с популяризирането на проблема . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 sms и от мен дано съберат парите и операцията да мине благополучно и момичето да се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мене +5 и темата горе за известно време. Дано повече хора помогнат и да се оправи момичето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де!Ква е тая смотана държава дето живеем в нея!Защо все така става!!!

Момичето пострадало в катастрофа!Е нали плащаме застраховки Г.О.,злополука и т.н.За чий ..й отиват тия пари като при такива случай хората трябва да се спасяват поединично и кой както намери!!!

 

П>С>А иначе дано се съберът парите навреме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Вашата подкрепа първата операция на Бети вече е факт. Проведе се в Лайпциг на 14.08.2009 г. и е успешна според доктор Зилберман. Той и екипа му направиха гръбначна операция на Тх-8 прешлен с титаниев заместител до самостоятелното изграждане на 8-ми прешлен.

 

На 24.08.2009 г. предстои нова операция в Дюселдорф за присаждане на стволови клетки и корекция на стабилизацията на гръбначния стълб. В момента Бети е в реанимацията на болницата.

 

Кампанията за набиране на средства за необходимите медицински операции и процедури продължава. Бъдете здрави и се молете за нея!

 

Уважаеми приятели,

в полза на Бети Вие дарихте почти 57 500 Евро.

Нужни са още 22 500 Евро, за да продължат операциите и лечението й за възстановяване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.