Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде има добър следгаранционен сервиз в София


Recommended Posts

Колеги,

 

Бих искал да попитам някой има ли добър опит със сервиз за общи ремонти следгаранционно на нови шкоди в София.

 

EDIT:OK - за момента се оказва, че нямаме верен отговор така, че ще се опитам да резюмирам това което имам до момента:

 

- Еуратек - остава компромисен вариант ако човек не иска да експериментира

- ХЕЕДhttp://www.heed-auto.com

- Юнитрейд Х (ССМ) - носят се слухове, че са си повишили значително качеството на услугата, а от друга страна имат богат опит с VW i Audi

- София Ауто - ползвал съм ги лично за реглаж на геометрия преден и заден мост (мерят около 15 ъгъла) имат един от най-добрите стентове в София - не бих ги препоръчал за работа под капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това май е проблем

 

А какво им е на ЕТ? :-k

 

Колега за ЕТ има отворена тема и в белия и в черния списък.

Ама това, което питам е сервиз който ще работи с качествени афтер маркет части а не само с оригиналните. Мисля, че пазара предлага много неща, които могат да подобрят поведението на колата значително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите за Шкода (т.е. двигателите и окачването) са същите като на VW и Audi. Ако смяташ, че от Шкода (т.е. ЕТ) не предлагат достатъчно добро качество за теб отиди във VW и/или Audi сервизите. Аз лично съм доволен от ЕТ и частите които предлагат.

 

Що се отнася до "които могат да подобрят поведението на колата значително" то това с оригинални части не става! Ще трябва да търсиш тунинг магазини/сервизи.

 

Поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VW i Audi сервизите нямат софтуер за Шкода, опитах вече

А тунинг сервизите не предлагат цялостно обслужване - един ти слага ъпгрейд на турбо, друг продава спирачни системи.

 

Добре, може и да съм задал въпроса грешно - има ли свестен тунинг сервиз, който да оправя Шкода.

Ходих в АБТ ама там бях леко разочарован - ония пичове очакват големите коли с големите кинти и изобщо не им се занимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определно не бих отишъл в "сервиз" за следгаранционно обслужване. Ползвай жокер приятел, гаражен майстор комшия и колеги от форума. От моите ходения по сервизи преди години се "насладих на приятното чувство да ми пипат по колата с пръстенцата на лЕвото краче и да прибират пачки с дЕсната рАчичка". Имам и още един логически аргумент - колкото по-голям е един сервиз - толкова по-големи разходи има за раб. заплати, счетоводителки, чистачки и т.н. Познай - откъде се "набират средствата". Освен това в големите сервизи дори и да има по някой добър специалист има и маса мушмуроци със завряни в ... ръце, какъв е шанса да попаднеш на съвестен оставям да изчислиш. Лично мнение е и се извинявам ако звучи рязко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, може и да съм задал въпроса грешно - има ли свестен тунинг сервиз, който да оправя Шкода.

Определно не бих отишъл в "сервиз" за следгаранционно обслужване. Ползвай жокер приятел, гаражен майстор комшия и колеги от форума.
като мене smile168
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FAV135 определено звучи повече от логично.

Това което ме притеснява в гаражните майстори е, че не са много в час с новите технологии и може да стане сакатлък.

 

 

Остава компромисен вариант -

ЕТ за сериозната работа + да си правя сам тунингите едно по едно. Е току що май открих топлата вода.

 

т.е. все по-често установявам че съм от хората дето повече седим и по малко мислим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ме притеснява в гаражните майстори е, че не са много в час с новите технологии и може да стане сакатлък.
да бе

ма ти маи не знаеш какво искаш

хем сьрби хем боли smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тунинга, виж тази тема: viewtopic.php?f=44&t=9760 прати едно лично съобщение на колегата, дето я е пуснал, известен е с авангардните си идеи и че повечето неща сам си ги прави по колата, та може да ти е от помощ.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.