Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Супърб!


Recommended Posts

Здравейте, Писал съм няколко пъти по теми, но досега не съм се представял. Казвам се Ангел Николов и от 10 г съм фен на шкода. Реших да започна наново влизането във форума. Та искам официално да поздравя всички любители на Шкода, защото и аз на шега започнах, но сега съм заклет фен и ще направя всичко възможно да се видя с вас на някой събор. От Хасково съм и аз и баща ще имаме вече, Шкоди. smile152 Моята е Оки от 2002-ра 1.6 бензин, неговата 2009 Супърб след около 2 месеца. Ако някой си спомня бях питал за мотора 1.4 гси, накрая бзехме него. Колата ще бъде черна перла Амбишън, без допълнителни екстри. В момента, в който пристигне ще кача снимки, но искам да ви споделя, че може би се вълнувам повече от баща ми за бъдещата кола, не знам влезе ми под кожата марката Шкода. желая на всички лек ден и приятна лятна почивка. smile162 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл отново сред Шкода феновете :)

И аз като тебе станах ей така, на майтап едва ли не фен, и...да се надявам и аз да се зарадвам с нов Супърб някой ден :)

 

Поздрави,

Amareto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много, Амарето, като се убедя в супърба, ще ти пожелая наистина да се качиш! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте, колеги. Колата дойде, въпреки, че е на баща ми, може би се радвам повече от него \:D/ smile152 . Моторчето 1.4/125к.с. си я дърпа прилично, ако някой се чуди да си купува и се опасява, смело твърдя, че за тези пари няма по-добър автомобил, лично мое мнение. smile126post-3599-138453151136_thumb.jpg

post-3599-138453151167_thumb.jpg

post-3599-138453151171_thumb.jpg

post-3599-138453151177_thumb.jpg

post-3599-138453151186_thumb.jpg

post-3599-138453151195_thumb.jpg

post-3599-1384531512_thumb.jpg

post-3599-138453151207_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

Със здраве да си карате шкодичките и много безаварийни километри. Колата изглежда чудесно, а мястото отзад за пътниците е ГООООООЛЯМО smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

Със здраве да си карате шкодичките и много безаварийни километри. Колата изглежда чудесно, а мястото отзад за пътниците е ГООООООЛЯМО smile168

Благодаря много, колега, наистина мястото отзад е огромно. Вчера седя 2 м. човек на задната седалка и после се премести отпред и му беше еднакво комфортно. И после почна едно дивене как е възможно! smile126 smile168 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Със здраве и безаварийно каране на колицата.

И аз чакам моята да дойде около Никулден та и аз да и се порадвам.

Късмет на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, колеги, припомних си кефа от новата кола, кой кавото и да ми говори, по-голям кеф няма! Поздрави smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

Със здраве да си карате шкодичките и много безаварийни километри. Колата изглежда чудесно, а мястото отзад за пътниците е ГООООООЛЯМО smile168

Благодаря много, колега, наистина мястото отзад е огромно. Вчера седя 2 м. човек на задната седалка и после се премести отпред и му беше еднакво комфортно. И после почна едно дивене как е възможно! smile126 smile168 smile091

 

Честито и от мен :D

Незнам как на двуметров човек му е било еднакво удобно и на предната и на задната седалка, като аз съм 195см. и на задната седалка опирам в тавана :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

Със здраве да си карате шкодичките и много безаварийни километри. Колата изглежда чудесно, а мястото отзад за пътниците е ГООООООЛЯМО smile168

Благодаря много, колега, наистина мястото отзад е огромно. Вчера седя 2 м. човек на задната седалка и после се премести отпред и му беше еднакво комфортно. И после почна едно дивене как е възможно! smile126 smile168 smile091

 

Честито и от мен :D

Незнам как на двуметров човек му е било еднакво удобно и на предната и на задната седалка, като аз съм 195см. и на задната седалка опирам в тавана :-k

Имаше мялка разстояние, но пък се беше поизлигнал, заради мястото за краката и беше добре, мерси! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, но искам да попитам ти каза, че е ниво амбишън, но виждам, 4е има пръскачки на фаровете...

в това ниво на оборудване няма такава екстра... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, но искам да попитам ти каза, че е ниво амбишън, но виждам, 4е има пръскачки на фаровете...

в това ниво на оборудване няма такава екстра... :roll:

Благодаря, колега. Не няма пръскалки на фаровете, това са просто капачета, ако си поръчаш ксенон , май има и пръскалки! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, но искам да попитам ти каза, че е ниво амбишън, но виждам, 4е има пръскачки на фаровете...

в това ниво на оборудване няма такава екстра... :roll:

Благодаря, колега. Не няма пръскалки на фаровете, това са просто капачета, ако си поръчаш ксенон , май има и пръскалки! smile152

колега тези капачета ги има само ако наистина има биксенони фабрично... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, но искам да попитам ти каза, че е ниво амбишън, но виждам, 4е има пръскачки на фаровете...

в това ниво на оборудване няма такава екстра... :roll:

Благодаря, колега. Не няма пръскалки на фаровете, това са просто капачета, ако си поръчаш ксенон , май има и пръскалки! smile152

колега тези капачета ги има само ако наистина има биксенони фабрично... smile159

Не, всички ги имат, но тези са декоративни. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега, но искам да попитам ти каза, че е ниво амбишън, но виждам, 4е има пръскачки на фаровете...

в това ниво на оборудване няма такава екстра... :roll:

Благодаря, колега. Не няма пръскалки на фаровете, това са просто капачета, ако си поръчаш ксенон , май има и пръскалки! smile152

колега тези капачета ги има само ако наистина има биксенони фабрично... smile159

Не, всички ги имат, но тези са декоративни. smile159

:roll: колеги, дайте си мнението... доста се обърках, какви са тези декоративни капачета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
Честито!

Колата изглежда супер, ама може ли такива снимки.... smile009

Градски, качи нещо по-качествено... smile152

Благодаря колега да се оправи малко времето и ще сложа хубави снимки! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега да се оправи малко времето и ще сложа хубави снимки! smile159

Времето е супер!

Пък и "Кенана" надали ти е толкова далече... smile021

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега да се оправи малко времето и ще сложа хубави снимки! smile159

Времето е супер!

Пък и "Кенана" надали ти е толкова далече... smile021

smile027

Особено днес времето е "супер", имам предвид да се стабилизира и да несе цапа толкова! Колега, я кажи ти какво караш, че ако се съберем да направим и хасковски сбирки и към други съграждани с лъбов към любимата марка се обръщам? Знам, це не е тук мястото! smile126 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено днес времето е "супер", имам предвид да се стабилизира и да несе цапа толкова! Колега, я кажи ти какво караш, че ако се съберем да направим и хасковски сбирки и към други съграждани с лъбов към любимата марка се обръщам? Знам, це не е тук мястото! smile126 smile152

Щом чакаш "подходящ момент"..... smile049

Аз основно карам личното - AUDI А4, 1.8 TFSI, '09 и служебното возило - MAZDA 5 2.3L DOHC 153 hp.... smile117

и много рядко една сапунерка на ΤΟΥΟΤΑ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.