Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SUPERB - COMBI от есента на пазара


rgc

Recommended Posts

 

Абе на мен това ми харесва:

 

...

Ама не влиза в гаража smile049

 

Пепи, ми направи му подстъп и го паркирвай в басейна направо, и без това мяза на луксозен презокеански лайнер. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    8

  • VALDO

    8

  • Biohazard

    7

  • bega4kata

    6

Най-много писали в темата

Мисля, че (мое мнение) на чехите не са им "достигнали" средства за по-добър дизайн на SUPERB-а и то от средната конзола назад.

За сметка на това предната част е умопомрачителна!!

Ако инженерите от шкода се бяха придържали към дизайна, от една от графиките по-горе (Clip_83.jpg), щяха да размажат конкуренцията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на '83 се вижда, че не е оставен обем за багажника! Вярно е, че изглежда супер, ама конкуренция се бори и с цифри, затова са решили да прибавят някой и друг литър в багажника с тоя лек ъгъл в горния край на задното стъкло. Стъпка, която ще примами повече клиенти с малки деца и колички (а тая кола си е предназначена точно за тях)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на '83 се вижда, че не е оставен обем за багажника! Вярно е, че изглежда супер, ама конкуренция се бори и с цифри, затова са решили да прибавят някой и друг литър в багажника с тоя лек ъгъл в горния край на задното стъкло. Стъпка, която ще примами повече клиенти с малки деца и колички (а тая кола си е предназначена точно за тях)!

Уви така е, дизайна е оптимизиран за тази цел.

Но, маркетинговите проучвания и пазара доказват, че покупката на автомобил и то от този клас, е емоционално решение, А4 - комби го доказва, въпреки 20-те литра по-малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda проведе първия международен тест на Superb Combi:

 

http://www.speed-press.com/?pageId=13487

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяш ли си да е истина и да струва 70 000 лева - умрЕ конкуренцията. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяш ли си да е истина и да струва 70 000 лева - умрЕ конкуренцията. :mrgreen:

Абе ако се наблъска с екстри може и да мине тази цена особено ако е V6

 

Но нещо друго ми прави впечатление, много ги глезят китайците, за тамошния пазар SUPERB-а е с лед светлини на стоповете!?? Пак сме прецакани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.