Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SUPERB - COMBI от есента на пазара


rgc

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 60
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • РусенскоВарено

    8

  • VALDO

    8

  • Biohazard

    7

  • bega4kata

    6

Най-много писали в темата

Много елегантен е станал! Въпреки, че е комби, изглежда много добре. Според мен по-добре от лимузината! Даже започвам леко да съжалявам за порачката на лимузина! :-kpost-3599-138453113893_thumb.jpgpost-3599-138453113926_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тука още малко снимчоци на красавеца: smile035 http://www.speed-press.com/?pageId=13104

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"3,6 FSI V6 360 к.с." smile150

 

Ееех, тоя бензин в кръвта ти, начиии, нема изпаряване !!!!!!!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго имах впредвид!

Че 3.6 е 260коня,а не 360!Не че не бих се зарадвал на 100 чистикръвни коня отгоре де! smile004

 

П>С>Ама Пасато СС е 300, та ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Ама от Волфсбург са пуяци, не дават на Шкода дзверските двигатели. То и мен ме е яд за това. Дори двулитровия TFSI от Октавия vRS го няма за Супърб, да се чудиш що, щеше да му пасне кат памперс на бебешко дупе. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те си правят проучвания,че много малко клиенти ще го предпочетат дадения двигател и не им е изгодно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен както лимозината, така и комбито отзад можеха да се постарят още малко,но ми харесва като цяло /особено тавана smile035/ :roll: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В чещкия сайт вече има цени : http://new.skoda-auto.com/cze/model/sup ... elist.aspx

 

П>С> Голям aвтобус : http://new.skoda-auto.com/cze/model/sup ... upc002.jpg smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бъдещите собственици на ''автобуса'' - Ако имате малки деца или кучета, не ги пускайте сами отзад, ша са загубат некъде, има да ровите после по кюшетата, да ги търсите. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флюбих са!!! smile048 smile049

Тва е следващия ми транспорт. Сегашният разрушител Окти 2 2.0 TDI DSG ше го продавам веднага като пуснат тва на пазара и като отмине навалицата! Таман ше е станал на 2 години и 60-70 000 км...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, по-красива е от седана, но за мен стария сюпърб е в пъти по-елегантен, лицеприятен, пропорционален и т.н. от новия модел.

п.п. същото мисля и за фабия - нещо не мога да схвана новите "чешки" дизайнерски идеи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа, не е заради това. като купувах гица, много се бях замислил за стария сюпърб (още повече, че цените бяха доста изгодни), но 20% са си 20% (6+1) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, новият Супърб дали има екстрата: Адаптивна система с електронно регулиране на окачването - DDC (Dynamic Drive Control)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Комбито на Superb е невероятно елегентно! Вече се е пооправила и страничната линия, че преди лифтбек/седанът изглеждаше супер недодялан и направо смешен.

 

Май вече знам каква ще ми бъде следващата шкода smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост,наистина скиците са по-добри от действителноста! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост,наистина скиците са по-добри от действителноста! :?

 

Абе на мен това ми харесва:

 

skoda-superb-combi-2.jpg?w=468&h=312

 

Ама не влиза в гаража smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.