Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малък проблем със "стърчаща" броня


tihoslav

Recommended Posts

Здравейте всички. Преди време имах малък удар на предната броня отляво и на калника също вляво. В Еуратек ми ги оправиха обаче забелязвам че точно при фара, там където бронята и калника се съединяват в едно цяло ръбът бронята стърчи съвсем леко напред пред калника. Според вас дали ако сваля подкалника ще мога да я натегна да се прибере оттам? Не става въпрос детайлите да са били огъвани, бяха одраскани само, тва го казвам заради колеги които могат да кажат че не са ги възстановили в оригиналната им форма.

Предварително мерси на всички които ще се включат. Дал съм и картинка за да се изясни за кво иде реч.

post-2586-1384531027_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нея страна бронята е на щипки (ушички,които влизат в чопове).

От вътрешната страна чоповете се държат на една основа хваната с 2,3,4 еврейчета .

 

При Фабия е така-бронята (пластмасата) се е деформирала леко и е останала така след удара.

Ако желаеш, направи следното.

Развий винтчеттата на подкалника (4 на брой) и после дръпни леко с ръка (от към гумата към фара) бронята навън.

Така после ще я прибереш щипка по щипка (мисля,че са 5 на брой) и ще видиш дали всички си влизат перфектно.

Аз мисля,че всичко ти е наред-нормално е това измятане- моята е така от 1та страна (след като една Жига ми беше подпряла номера)- всички щипки си влизат и всичко си пасва,само там се получава ръб.

 

Ако ти се занимава-махай бронята (или поне леко я "открехни от нея страна" и с пистолет за горещ въздух я нагрей и я оправи- нещо което не те съветвам. (трябва много прецизност,внимание, а си рискуваш бронята)

По-добре я карай така.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за изчерпателната информация smile159 Предпоагам че и при мене хората от ЕТ са ги напъхали щипките както трябва, просто пластмасата е претърпяла лека деформация и затова се е изметнала; С пистолета за горещ въздух не мисля да рискувам че е малък наистина проблема както каза и ти и не си заслужава. При мене също е от подпиране от друга кола. Пратил съм ти ЛС че исках да те питам и за нещо друго.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я по добре развий фара и дръпни калника с ръка малко навън :smt017

100% гарантиран успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси и на тебе за съвета бега4ка ама тва с фара ми се вижда по-пипкаво+това се личи че проблемчето го прави бронята, калника си е екстра. Ама то е малко, както каза Blackpearl ще си карам така, това ми се вижда по-добрият вариант. Аз лично съм сигурен че щипката я е хванала навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.