Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавиа въпрос за обслужване


radoslv

Recommended Posts

Колеги предстои ми смяна на масло и филтри. Каде бихте ми препоръчали да извърша това сервизиране? Колата е Октавиа II 2.0ТДИ 140 кс. на 140 000 км. Имам я от скоро и искам да знам каде сте наи-доволни от обслужването. Досега е поддържана само в сервиза на ЕТ в Добрич. Ще сам благодарен ако посечите и някакви цени. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

масло -зависи от марката,но около 130-160лв

а филтрите са средно по около 20-30 всеки и труда е 20

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца правих обслужване в Еуратек. Смяна на масло, филтър, предни и задни накладки и спирачна течност - 500 лв. Колата е Октавия 2 105 кс ТДИ ПД. 42000 км Ако те интересува поотделно кое колко е ще изровя фактурта, мй я запазих за такива случаи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те притеснява.Колата добре лие?Ако е така що искаш да бягаш от хубавото?Прави си обслужването там където е било до момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.