Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонтируеми ли са стъклоповдигачите на задните врати ?


The Best Forman

Recommended Posts

Вчера единия взе та превъртя - сваляш до долу с ръчката и после теглиш джама при вдигане , отгоре на всичко при движение и дупки се опитва да се отваря ( стана като стар Москвич ) ама аз немам излишни отверки да забивам у вратата , та си сложиш друг ( дълбока резерва ) , ама ми се ще да го разтуря и незнам дали ще има смисъл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали си заслужава да се ремонтира мисля , че е по - добре да се сменя с нов. А по принзип е капсолован детайл. Това не означава , че не може да се отвори , но все пак новото е ново!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да , ама НЕ както казва Петко Бучаров ... ремонта е много елементарен - разточкова се черупката на зъбното колелце , с което се движи механизма ( оста на дръжката ) , след което се изважда цялото жило с плъзгача ( проблема е , че изгнива пружината , която е върху жилото и с която се зацепва колелцето и се изронва ) , но това е само в едната половина другата се като нова , развинтва се от плъзгача и се завинтва от към загнилата и изронена част , след това се нанизва пак в тръбичката ( добре гресирана ) и се занитва капачето на зъбното колелце ... сега пак си имам една задна дясна машинка за резерва и като опущи лявата знам какво да правя smile152

Снимки нямам , щот фотографа ми е отпуска , ама като се появи ще направим фотосесия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.