Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мокета в багажника на О2 .


димон

Recommended Posts

Под мокета в багажника точно над резервната гума има залепен един фазер за да носи на якост. Ако сваля мокета за пране на автомивка дали фазера ще се подуе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под мокета в багажника точно над резервната гума има залепен един фазер за да носи на якост. Ако сваля мокета за пране на автомивка дали фазера ще се подуе ?

Що не си сложиш гумирана ваничка в багажника.

 

1242378920344dce610001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво толкова ще товариш в багажника ?Обикновенно мокета в багажника изкарва най-много в сравнение с мокета в купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rgc-то обади цена към 75 лв.
В ЕТ цената е x2!!!

И на двете коли съм с такива!Чудна работа вършат!

П>С>Storm,супер здрава е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой търси по-евтино решение, става и с балатум. Хубаво е да е малко по-широк и по-дълъг за да може да се задигне в краищата, за да пази от изтичане на разлята течност ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде пак бай Ганъовщини!

 

smile091

Странно защо ли повечето казвате че ви е скъпо, а като ви се даде идея за по-евтино и добро решени го оплювате... smile175

Това си има и още 1 + може да си изберете шарка която ви хареса :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, балатум! :? Винаги ми е било и ще ми бъде непонятно, как някой е изсипал хх ххх пари за кола и после се скъпи за някви неща като стелки, мрежи за багажник (ако си няма заводско такива) и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, балатум! :? Винаги ми е било и ще ми бъде непонятно, как някой е изсипал хх ххх пари за кола и после се скъпи за някви неща като стелки, мрежи за багажник (ако си няма заводско такива) и тн.

 

goga и аз на това се надявам, като си купя кола за хх ххх пари да не ми е проблем да дам определена сума пари за нещо по нея ако се счупи или липсва просто. Имам предвид, че щом се купува нова кола значи инвестицията за нея не е малка и собственика може да си позволи да я закара в сервиз или да и купи оригинални части (или каквото има нужда). Но нали всеки пита няма ли нещо по-като за мен (по-евтино) - ето го по-евтиното (не само за конкретния случай), но естествено не може всички да са съгласни. Лошото е, че веднага нападате. Аз не съм такъв, но имам познат който ще направи всичко възможно да ви обори по въпроса дали да си купите нова кола и как да я поддържате (дали с подръчни материали или с оригинални части). Вярвайте ми ще се почувствате заблудени, че мислите че няма по-хубаво от новия автомобил.

 

Е аз не го подкрепям, но в такъв случай са излишни въпросите, "а не може ли някак по-евтиничко да ми излезе..."

 

Със здраве колеги smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rgc, а аз Румстър дали имате такива "ванички"? Може и на ЛС да ми пуснеш една цена :). Мерси предварително.

 

П.П. Димон, извинявай за спама в темата ти! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем...Виж колко интересни неща се научават!!! :D

 

п.п. На мен rgc-то ми помогна като ми подсказа с какво да третирам разлятия доматен соус. С ВОДКА !!! =D> Вече почти не се усеща... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем...Виж колко интересни неща се научават!!! :D

 

п.п. На мен rgc-то ми помогна като ми подсказа с какво да третирам разлятия доматен соус. С ВОДКА !!! =D> Вече почти не се усеща... smile159

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димоне,понеже си манияк,като дойдеш на гости ще ти закараме колата на едно място да я направят отвътре като нова! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.