Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Звук на мигачите


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Установих че силата на "цъкащия" звук на мигачите е много слаб. Има ли възможност да се усилва или намалява? Или може би високоговорителчето е сдало багажа?

Предварително се извинявам за глупавите въпроси, ама се надявам да ме изтраете, докато се запозная с колата ми :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG COM-a има функция за проверка на силата на зумера, лошото е че не знам да има усилване, а зумера е в комбиинструметнта (таблото с уредите). Виждал съм доста отказали зумери , но сме ги сменяли по гаранция и не съм имал възмошност да проверя какво точно отказва - зумера или нещо друго (по VW не се дава ремонт на този тип детайли). А по въпроса за 120 ковото реле май ще е доста трудно: релето не е отделно, а е интегрирао в електронен блок , а цъкането е просто имитация на шума от реле се чува от този зумер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за изчерпателния отговор. За 120ковото реле се шегувах.

Аз май ще му свикна. :oops: Но пък ми е интересно и ако намеря нещо по темата ще пиша.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна (може и да си го забелязал де) :oops: , че ако имаш друг звук от таблото по време на "цъкането" (например незакопчан колан) звукът от мигача се игнорира (той е по-нисък като приоритет) и въобще го няма. Да не би от там да си помислил, че е слаб?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Незнам как е при вас, но само като са свалени страничните стъкла, трябва да се напъваш, за да го чуеш. Може и така да си е- нямал съм контакт с много фабии.

Поздрави

 

П.П А иначе нямам звук когато не са закопчани коланите- явно нямам такива датчици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Незнам как е при вас, но само като са свалени страничните стъкла, трябва да се напъваш, за да го чуеш. Може и така да си е- нямал съм контакт с много фабии.

Поздрави

 

П.П А иначе нямам звук когато не са закопчани коланите- явно нямам такива датчици.

 

Нормално е. При леко отворено стъкло, лека музика също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.