Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със сенник.


toigalbg

Recommended Posts

Днес ми се счупи пластмасовата част която държи десния сенник и няма как да се залепи. Имате ли представа от къде мога да намеря и дали изобщо се продава, а също така как се сваля, защото го огледах, но е хванато за тавана. Ако някой има идеи да сподели ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в някоя морга предполгам ще намериш от катастрофирала фабия, има разни обяви и в mobile.bg за катастрофирали автомобили на части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на Ст. гара има такъв държач-външен за сенник.

Успех!

В магазина го нямаше, но го намерих на една морга за "гръмката" цена от ... 2 лв :D:D:D

 

Най-странното е, че емблемите по моргите са от 20 до 30 лв броя, а при тоя човечец на сточна гара е 16лв. Много ми е странно от къде се появява тая разлика. Не са оригинални ли? Или качеството не е същото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и поради двете причини може да е, в повечето случаи са китайси или тайвански, ама стават де ,не са лоши:) За една вектра бях купил неоригинална предна емблема и вече година не е мръднала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 години по-късно...

сменях на октавията , едва ли е по-различно ...

https://m.youtube.com/watch?v=0sZY8Qw5-dI

 

просто има едно " капаче " което трябва да свалите ... а отдолу е клипса , при мен е с винтчета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.