Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Service надпис!


fatrat

Recommended Posts

Е колеги и мен ме застигна бедата. Днес дадох на сестра ми Шкодето да идела някъде,връщам се и гледам,като дам на контакт там където са километрите пише "SERVICE 1500" и така докъто не запаллиш.Питах я дали не се е правила на Кен Блок-отговора бе отрицателен.Предполагам трябва да я погледнат на компютър.

Трябва ли да се тревожа-колата не издава с нищо че има проблем smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ви мързи да ползвате търсачкатаааааа-а-а-а-а-а... Тая е сигурно десетата тема по въпроса. Нищо де, Вас като Ви мързи - мен - не. Ще ти отговоря. Чак беда да те е застигнала. Малко пресилваш нещата. Просто имаш подсказка, че след 1500 км ще тря'а да се вмъкваш в бокса. Даже с течение на времето (километрите) показанията ще намаляват през 100 км. Накрая ще цъфне "service now". Ако скоро си сменял консумативи (филтри) и масла просто иди някъде на VAG-COM да ти занулят сервизния индикатор. Успех и не се карай на сестра ти :lol: smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах smile027 Извинявам се че не потърсих ама се спекох яко.Защото оставам с две лами(бмв-та бензинови) а все пак сме в криза бате.Както и да е.Мерси Боби жив и здрав smile126 .Обещавам да ползвам търсачка!

П.п Сестра ми- http://www.impulse.bg/KUKLA_00 Проста и руса.Все пак призна си че е карала в обороти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.