Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вентилатор за Радиатор


skoda07

Recommended Posts

Колеги. Търся малкия вентилатор на Fabia 1 44kw 2001 с климатик.

Има ли представа някой колко милиметра е и дали някой от майсторите в този сайт го няма в наличност. smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да видиш какъв кат № е написан на твоя вентилатор , започва с 6Q0959455... и буква на края

Мисля , че ще мога да ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз търся другия вентилатор основния не за климатика някакви идеи от къде да го намеря поне да не е китайски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам но виждам само тоя номер 1J0121206

Това е държача на вентилатора .Дай ми номер на шаси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз търся другия вентилатор основния не за климатика някакви идеи от къде да го намеря поне да не е китайски

Имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко парици е вентилатора за радиатора на климатика, ако някой знае? Ще трябва и аз да сменям, за да имам AC.

A този вентилатор на куплунг ли е? Аз като гледах не видях в близост до него.. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги. Търся малкия вентилатор на Fabia 1 44kw 2001 с климатик.

Има ли представа някой колко милиметра е и дали някой от майсторите в този сайт го няма в наличност. smile012

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.