Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

какво мина през варна


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Отивам на вилата и гредам някакво задръстване на коли с около 60км. Изпреварвам и кво да видя, за малко не покатерих бордюра :D е нямаше как да няма преследване \:D/

013759034.jpg

013759016.jpg

013759019.jpg

013759022.jpg

013759027.jpg

013759030.jpg

013759023.jpg

Хората са били в гърция,турция и сега се прибират през румъния. Перфектна екипировка, оборудване и най вече хъс. Иначе са участници в ретро ралита и палаткаджий \:D/ Направо им свалям шапка, smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги видях същите ,само че около 13.07 в Германия.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=13686468

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=13686487

много готини автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, това е някаква самоделка, по-точно нещо от рода на Катерхам или Спартан, дето ги получаваш в кашони на части и после сам си ги сглабяш в гаража. Примерно в Англия са много популярни още от 70-те г. насам. Не ти ли казаха хората какво точно се води?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми прилича на някакъв английски кит кар, наподобяващ реплика на някои известни спортни модели от миналото :-k Макар че от определени перспективи подозрително прилича и на MG TD или TF от първата половина на 50те :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.