Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Швейцарското ножче стана на 125 години !!!


Recommended Posts

Е ко напраи ти бре!То за 100 и косур лева ще има 256000 функции!

Мойто в момента е за 30 лв и е с 12 или 13 функции!

П>С>Те такива работи не са за тебе!Ти ще искаш да е за 2.99лв. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, олях се наистина.. посипвам си главата с пепел... Просто съм виждал по бензиностанциите да се прдават някакви с по две остриета и отварачка за по 30-40лв... smile049 :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такова ножче гледах в ЦУМ преди няколко месеца и беше яко цифра :o от порядъка на 150 лв. мисля че беше пък ако не и повече :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такова ножче гледах в ЦУМ преди няколко месеца и беше яко цифра :o от порядъка на 150 лв. мисля че беше пък ако не и повече :roll:
И кво искаш да кажеш?!!!Че всички са за 150 лв ли?

П>С>Едно каталогче : http://www.victorinox.ch/images/content ... nglish.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова дето го гледах беше сигурно с 20 приставки,че ако не и повече :roll: Сигурно за това струва толкова.Иначе там имаше и доста по-евтини ,но бяха с не повече от 5-6 приставки,а аз гледах възможно най-функционалното колко пари е.Много ясно,че не са всички за 150лв. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да разкажа защо съм фен на тези ножчета -не само заради изключителното им качество но и по отношение на фирмената им политика.

Та значи историята е следната.

Като бях 7-8 клас/преди около 25 години/ дадох две колички и 7 лева за едно от въпросните швейцарски ножчета-втора употреба разбира се :) .Има си доста неща но тези,които имат и са ползвали ножичка знаят че има една пластина,която отваря ножичката.И тази пластина на 10-тата или 15 тата година се счупи.

И отивам аз в цум преди около две години да разгледам тези ножчета и да избера едно за подарък,заговорихме се с продавачката че имам ножче подобно на това,което търся за подарък а тя ме пита

-вашето ножче има ли ножичка?

-да,казвам аз а тя пита

-а пластинката дето отваря ножичката дали е още здрава?

-не,казвам аз счупи се ,а тя

-ами донесете го за да ви сложим нова,това ще е гаранционен ремонт.

Занесох го след няколко дни и ножчето ми бе ремонтирано гаранционно!

Ножче ползвано от мен 25 години и незнам колко години преди мен се оказа гаранционно :)

Вярвам вече на доживотната гаранция.

Ми това е историята но аз бях много впечатлен и доволен.Спечелиха ме като клиент за цял живот :)

 

Поздрави на всички от клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.