Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пружини eibach


Recommended Posts

днес ми пристигнаха пруйините но съм oбъркал модела и вместо за комби съм поръчал за седан. ](*,) ](*,) ](*,) Моля за съвет да поръчвам ли нови за комби или може да сложа и тези при положение,че разликата в теглото м/у седан и комбии е 15кг. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става ли да ги върнеш?

И като ги монтираш,внимавай с кабелчетата които излизат от купето за авс-а!!!!!

Ако нямаш кой да ти ги монтира-заповядай/нали си градски/

Ако трябва нови да поръчваш-слагай тези!На седана идват високи малко отзад

file.php?id=3119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става ли да ги върнеш?

 

вероятно може,но голяма галимация и,ако не стават предпочитам да поръчам други.

 

Ако нямаш кой да ти ги монтира-заповядай/нали си градски/

 

нямам кой да ми ги монтира и ще се радвам ти да ги монтираш,само кажи кога и къде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че нищо свръхестествено няма да се случи, ако монтираш седанови пружини на своето комби. Не става въпрос за разликата в собственото тегло на колата, а в товароносимостта. Ако не смяташ да я товариш като работно муле, слагай тези, тъкмо ще стои по-добре колата... "на равен кил" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.