Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Feratu целият филм


mecho_klecho

Recommended Posts

Не се сещам кой търсеше филма и не помня намерил ли го е но ето целият филм в две части в YouTube

 

 

 

082.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само моментите в които черния дзвер участва са изрязани. малко си е тъпичък наистина филма, ама то не е хамериканска гонка, нали.... Всъщност, може и още по-тъп да е от това което си мисля, просто от изрязаните кадри не мога да му хвана сюжета... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 1981 г. Škoda създават спортния модел "Super Sport Ferat", който е просто моделът "Super Sport 1100" отпреди десетина години, но с нов дизай - създаден специално за филма "Вампирът от Ферат". В чест на филма, пълното име на модела е "Škoda Super Sport 'Ferat Vampir RSR'"

Колко жалко, че "Super Sport Ferat" е бил създаден само за филм :roll:

post-366-138453102686_thumb.jpg

post-366-138453102691_thumb.jpg

post-366-138453102695_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко жалко, че "Super Sport Ferat" е бил създаден само за филм :roll:

аз съм на обратното мнение... smile049

даже за мен е жалко, че въобще са го направили. прилича ми на преобърнато водно колело...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко жалко, че "Super Sport Ferat" е бил създаден само за филм :roll:

аз съм на обратното мнение... smile049

даже за мен е жалко, че въобще са го направили. прилича ми на преобърнато водно колело...

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,но предницата е брутална ! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е мераклия имам целият филм без "цензура", ама и субтитри няма :D Всъщност отчитайки времето и мястото на създаването му филмът не е чак толкова скучен и тъп, даже има и "скандални" за тогавашното соц. общество актови сцени с вампирки :lol:

Колата също е в съзвучие с модерния за тази епоха автомобилен дизайн, който с малки изключения се отличава с недодялани и ръбати форми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.