Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за навигацията


Recommended Posts

Здравейте съфорумци!

Значи, инсталирал съм си на нокията/Н78/ програмата garmin mobile xt 50040 и карта на България OFRM Geotrade v4.90Lat. Всичко работи идеално, но искам да добавя едно файлче дето си свалих току- що. Става въпрос за bgspeedcams 052_2 lat. gpi./ограниченията на скоростта и камерите на пътя/ Този файл се копира в директорията garmin/poi, но другите файлове за скоростта плюс картинките с тях са във формат gpx. Въпросът ми е, дали да копирам и тези при gpi файла в poi директорията, или да отидат в папката gpx дето ми е празна в момента. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само него ползваш, другите са сорсовете, ако някой иска да си прави custom версия.

Не знам как е точно при GMXT, но при Garmin устройствата се слага в директория X:\Garmin\POI.

Не става ли така? Ако не - трябва да RTFM smile021 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора!

При мене пак си е на картата с памет в Garmin/POI. Досега бях с bgspeedcams050 на лат., ама видях че има обновление и реших да сложа новите. Само тези gpx. ме объркаха. Имам Garmin/GPX папка но е празна и рекох, че трябва там да се сложат файловете.

 

Със здраве! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.