Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Болната тема Columbus RNS 510...


euroteam

Recommended Posts

Здравейте, ZENEC ZE-NC5602 още го няма на пазара и загубих търпение да чакам, затова смятам да си взема Columbus RNS 510! На пазара, обаче има доста различни партидни номера например: 1T0 035 680 B; 1ZO 035 680 A; 3T0 035 680, и т.н. и молбата ми е ако някой е наясно или вече си е монтирал подобна система, да сподели... Автомобила ми е: Шкода Октавия II (1Z) от 2006 г. с климатроник и управление на функции от волана.

 

 

p.s. Ето някои от предложенията: http://cgi.ebay.co.uk/Skoda-Octavia-Roo ... 7C294%3A50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕТ, бяха тъка добри да ми отговорят, но не поемат монтажа!...

Уважаеми г-н Митров,

Навигационната система Columbus за моделите Octavia от 2006г. има каталожен номер 1Z0035680A WHS.

Това е резервната част, която се поръчва, ако има повреда във вече монтираната в завода такава.

Навигационна система за допълнителен монтаж не се предлага от завода-производител и не можем да поемем ангажимент за монтаж.

 

Добре е този,който Ви предлага навигацията, да Ви извърши и монтажа.

Поздрави,

 

Николай Навущанов | Следпродажбено обслужване

Еуратек ООД | Хан Кубрат 27 | 1220 София | България

tel: +359 2 813 700, 112 | fax: +359 2 9 362 637

n.nawustanov@skoda-auto.bg | http://www.skoda-auto.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеци и сервизи - бол! Но нямам идея, къде биха ти поели гаранцията, ако не си купил устройството от тях. Що не провериш голямите фирми за аудио, дали нямат това, което искаш... Иначе, монтажа може да се свърши навсякъде, където правят аларми и аудио монтажи. Ако имаш вече джаджата, може да се допиташ до "Боби Доктора" дали има време за да я монтира или да пишеш на Евгени "The Best Forman" - той познава един пич, който си е много в час с тея нещица - Ники! Поне аз за тези 2 варианта се сещам - барем хората, които споменавам са човеци!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, може ли да ме упъти към човек или сервиз за монтаж на Columbus RNS 510???

 

Пиши на Боби,темата за Колумбуса седя половин година отгоре на раздела,ама сега не мога да я намеря....... :smt034 ,толкова време я дъвкахме...... ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, може ли да ме упъти към човек или сервиз за монтаж на Columbus RNS 510???

 

Пиши на Боби,темата за Колумбуса седя половин година отгоре на раздела,ама сега не мога да я намеря....... :smt034 ,толкова време я дъвкахме...... ;) !

 

 

Боби я махна темата. Щото не останахме мераклии. Писа ми той, но освен TOYAGA нищо друго не се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Благодаря Ви и аз месля, че Тояга ще свършат работа!

 

Да знаете случайно Columbus RNS 510, дали има гласова навигация на български език?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат..но хакната версия.Дори на тел.си имам такава.няма да казвам сайта за да не изглежда реклама някаква си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.