Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

придобивка


raktak

Recommended Posts

Здравейте, шкодари. Аз съм бивш фен на опел. Реших да сменя тотално марката. Омръзна ми червея да ми яде от колата. Искам вашето мнение за избора който мисля да направя. Спрял съм се на октавия 98г., 1.9 тди 90к.с, има екстри без климатик, за около 4 каймета. Очакват ли ме някакви изненади от автомобила, евтина ли му е поддръжката (смяна на ролки, ремъци, накрайници, шарнири и др.) . Вектрата я обслужвах без пари, но за сметка на това се разпада от вътре(гнилоч). Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смяната ремъците и ролките излиза към 600 лв скоро сменях следните неща :

2бр шарнири марка sidem -39.41 лв

2бр кормилни н-ци sidem -41.18 лв

2бр тампони на носач задни оригинални -47,85 лв

2бр биалети оригинални -70 лв

неприятна изненада е счупен съединител смяната му струва към 1500 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а как е като автомобил

много здрава и икономична кола харчи средно 6/100 има много добра и стегната возия 90кс са достатъчни за спокойно каране но за по-спортен тип шофиране са малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата, не се чуди. В много отношения е оптимален избор.

Колкото до конкретния екземпляр - ...хм, 4к ми се виждат малко, гледай добре.Но пак "генетично" е много над останалите. smile035

p.s.

Без климатика ще ти харчи около 4/100 при стегнат мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

вече съм шкодар. оказа се че тази машина е невероятна. има стрхотна возия и куп глезотиики.относно обслужването, за регистрация ми взеха повече от колкото майстора smile126 за смяна на ремък, водна помпа, вс.филтри и масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм шкодар. оказа се че тази машина е невероятна. има стрхотна возия и куп глезотиики.относно обслужването, за регистрация ми взеха повече от колкото майстора smile126 за смяна на ремък, водна помпа, вс.филтри и масло.
:^o

 

Добре дошъл! Дай малко повече информация година, мощност, км...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Благодаря на всички. Не съжалявам, че взех такъв автомобил. Преди не гледах сериозно на шкодилаците, но сега ги намирам наистина чудесни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.