Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да си настроя часовника на Фабията?


gogo_251

Recommended Posts

Вече от месец съм собственик на Skoda Fabia, но не мога да си настроя часовника да ми показва реално време. Какво ли не опитвах, как ли не човърках коповете които са за дисплея на борд компютъра от дясно ( които са на лоста за чистачките). Но не мога да го излъжа тоя часовник. Ако някой може да ми даде леко упътване за целта ще му бъда благодарен... ](*,) :roll: :P :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Колега! Сега съм на бачкане и не съм с колата днес, но прибера ли се в къщи веднага ще пробвам това което ми написа. Сигурен съм, че този път ще имам успех... smile091 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванката ти го е обяснил.

Аз само леко разяснение ще направя.

При изваден ключ- не натискаи а само завърти- то се върти с четвърт оборот и задръж малко.

Ляво-часове/дясно-минути

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става като се натисне?

 

За кратко - превключваш между дневен и "общ" километраж.

За по-дълго - нулираш дневния километраж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да това за нулирането и дневния (общия) километраж го бях открил но просто часовника ми се опъна малко. Все пак мерси и на двама ви за бързите отговори smile126 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Благодаря Ви много за часовника! И мен много ме дразнеше, че не мога да го наглася :D

И аз обаче имам въпрос: какво прави копчето на ръчката за чистачките, което е от горната страна на ръчката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една позиция в която чистачките работят и имат пауза. Това копче отгоре, намалява и увеличава паузата между сработването на чистачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.