Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Членство в клуба


Recommended Posts

Здравейте, от скоро имам шкода, но много и се кефя и виждам че има наистина готини хора във форума, та се замислих че е време да стана член на Шкода клуб :) само дето не знам нито къде трябва да отида нито какво да направя... в смисъл членски книжки и такива работи.Ако приемате нови - кандидатирам се smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега и добре дошъл. Членска книжка гледам вече имаш - Шкода Фабиа 1,9 TDI - 101к.с. 2001г, т.е. вече си Шкодаджия. А иначе от къде си.

 

П.С.- Валдо марш и ти на Позитано 20 да те включим и теб в редиците на Партията. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jivdzver - добре дошъл!

Напиши от къде си. Виж в темите за срещи къде са събиранията и заповядай. Клубните карти са в процес на разработка. Стикери можеш да намериш от MISHELLE и колегата C2H5OH - пиши им едно лично.

P.S.Еееееееее-е-е-е-е-х, VALDO, чудно посрещане направи на човека като за сефте =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Както се вика от теб зависи дали ще си член. Ако идваш на срещичките и си активен във форума си in da club 8) . Запознай ни с твоята красавица(за колата говиря smile001 ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,кво да го посрещам човека,той вече има 24 мнения тук!

А и сигурно е разбрал,че се бъзикам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в Шкода редиците и от мен!

 

(smile188 Валдес: Може да се е усетил...на позитано 20 :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери можеш да намериш от MISHELLE и колегата C2H5OH - пиши им едно лично.

 

А Шкода календар за тази година ако искаш се обръщай към мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в Шкода редиците и от мен!

 

(smile188 Валдес: Може да се е усетил...на позитано 20 :) )

Ко?!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София съм.Видях че срещите са на НИМ всяка 1-ва и 3-та неделя, така че този месец го пропуснах леко...Ако следващата неделя съм в София ще мина на всяка цена.Поздрави на всички.А всъщност към колко часа се събирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=19&t=13563

 

В заглавието го пише. Но я следи тази тема, защото понякога има допълнителни уговорки и часа се мести.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл , за неизвиненото отсъствие не се притеснявай, до 3 неизвинени няма проблем :):):) , с по smile159 smile159 се оправят.

Малии.. аз колко каси трябва да донеса... :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.