Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпроси относно махане на катализатор


skodafen

Recommended Posts

1 възможно ли е да се махне катализатора на окти 1,9тди agr

2 възможно ли е да се появят някъкви проблеми

3 какви са плюсовете от махането му

4 има ли смисъл според вас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Да, може да се махне ,аз лично съм го махнал.

2.Не би трябвало да е проблем за колата ,а за околната среда.

3.Запуши си носа при издишане и ще разбереш смисъла и плюсовете.

Така мисля аз. smile049

 

П.П И както е казвал не веднъж бегачката ,махай AGR-а ,че прави голяма свинщина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно AGR-а , не става ли без да се сваля , просто да се затапи някак си а пък компа да продълажава да си го командва ? :D Или пък да се откачи управлението на изпълнителния механизъм ...просто не знам дали има обратна връзка или не ...

Всъщност кой е най-безболезнения начин за дезактивирането на AGR -а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично откачих маркуча и на ваг-ком му намалих параметрите до минимум(направи го на Велко един приятел),т.е импулси има ,ама не стигат до него.По страшното беше като го свалих и като видях какво става след него.(входа на всмукателния колектор беше намален с повече от 50%) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по добре е да го запушиш механично/освен маркуча/

Като се запуши,дебитомера отчита по-голямо количество въздух и колата отчита грешка.За това е необходимо намал.на стойностите -което всъщност е заблуждаване и интервенция не върху АГР-а а сърху дебитомера

но на колегата...няма да го хване/изолирането/ май-не знам коя год.му е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам за да не се прецака системата най-добре е AGR-а да се почиства . И от тук следните 2 въпроса: На колко км и можем ли сами ( ако да-как ! :D ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен агр-а тр.да се почиства и всмукателния колектор.сами няма да можете.някои може и да могат.На 100 000 да се почиства

post-2454-13845310168_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.