Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

няколко съвета за Фабия 1.9 СДИ


sword

Recommended Posts

Колеги да питам за вентилатора на радиатора не работи първата степен къде да го търся става ли за ремонт мисля че има един резистор за степените малко е висока цената в еуратек около 500-600 лв. Има алтернативи по 100-150 ама предпочитам ремонт на оргиналния.И едно друго питане сутрин като запаля двигателя студен работи много остро докато загрее и движейки се с по ниски обороти има едно придърпване съпроводено с острата работа като съединителя е много износен възможно ли е той да прави тези номера благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно този вентилатор за радиатора при мен не се включва първа степен след като му подадох ток директно от акумулатора наистина вътре е прекъснал резистора обаче интерестното е друго в тези горещини макар че не се включва първата степен температурата седи на средата най верочтно това е 90 гр. имам чувството че не е реалната температура защото вчера изведнъж в жегата спадна до към първа втора черта което ме озадачи най вероятно се беше включила втората степен която аз пробвах и работи май от шкода някак са ограничили показанието на термометъра може и да греша имали ли сте подобен проблем с този вентилатор и термометъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показанието по принцип не е реално. При малки колебания в температурата стрелката не мърда и това си е фабрично. Правилно е да стои винаги точно на средата с климатик или без, в топло или студено. Не трябва да се колебае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес смених вентилатора на радиатора на фабиата 1.9 СДИ но перката на радиатора не се включва знаете ли при каква температура се включва защото я чаках сигурно 30 мин. вярно че не мина 90 гр. но не се включи. тоест перката доколкото знам на около 91-92 но аз не подминавам 90 иначе казано средата там сигурно е 90 когато пусна климатика тръгват и двете.При вас работи ли първата степен макар стрелката да е на средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.