Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вежди на фаровете за Фаворит '94


Favorit94

Recommended Posts

Здравейте колеги.Искам да ви помоля да ми предложите някакви вежди за фаровете,които мога да сложа на моето Фаво и също така да посочите магазин от който да ги купя.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Е нищо,здраве да е.Прав е колегата,щом няма нищо за фаворит,не ми се правят пернишки изпълнения със изолирбанд smile048 smile049 .А и да питам случайно някой от София да може да метне едно стикерче,че отдавна ми се иска,но за жалост нямам време да дойда на съборите.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колега , срамота 30 мин. да нямаш за едно кафе пред НИМ , щот тоз някой и да го метне , знае ли човек де ще падне smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее колега , срамота 30 мин. да нямаш за едно кафе пред НИМ , щот тоз някой и да го метне , знае ли човек де ще падне smile049

Ама аз говоря сериозно колега,моля ако някой има останало стикерче да пише тук или на ЛС да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чел съм я тази тема , но първо парите ми се струват множко а и решетката не ми изглежда особено красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво искаш да направиш от тоз кашон на колела , а и вече модела доста остаря и ще трябва да се насочим към придържане към оригиналния вид , та поне за ретро кола да става ... преди време като почнаха да излизат на мода кристалните стопове питах в SiGi и хората с охота ми предложиха да ми доставят прекрасни стопове ( върешни и външни ) на скромната цена от 320 Е на комплект ... е прави сметка от тук на татък заслужава ли си да наливаш пари в нещо , което реално струва колкото едит такъв комплект .

Ако искаш да се научиш на някой и друг гяволък вземаш пластмаса , акрилна смола , кит , мрежа за прозорци и твориш и като не ти хареса спокойно го забиваш челно в някоя кофа и почваш от начало ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,просто искам колата да изглежда като по-нова,но за момента искам просто един стикер че ми е много мерак да и сложа. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman-e много прав

а ти колко мислиш че ще струват 1 вежди на Милотек-100% са над 60-70лв

остави си я сток красива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе честно да ти кажа,ако ги имаше такива вежди за Фаворит във Милотек дори и да бяха над 60-70 лв. пак бих ги поръчал,но както и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мерси много,ама нещо не мога да се ориентирам коя част какво е,защото там само пише в каталога а никаде не е дадено графично изображение. :smt034 ](*,) smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що се отнася до стикера - 02.08.2009 г. пак ще има среща на НИМ. Носиш 2 кинта и го имаш. Освен това печелиш и безплатен монтаж на задното стъкло или където решиш. smile159

 

П.С.- Баси якия Фаворит. Тоя ми прилича да е като от около Перник, не от самия Перник. А и червееееен... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.