Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

войнишко канче..


Recommended Posts

smile049 искам да си купя канче, манерка.. киркобрадва и подобни артикули от тези които са разпродадени от армейските складове вече. Някаква идея къде се продават в Сф? По битаците ли някъде, магазин примерно ако знаете да има такъв... smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали ТУК няма да намериш каквото ти трябва ;). Магазина има филиали в Шумен и Велико Търново, но правят доставки с куриер. На женския пазар също така съм виждал сергии с армейско оборудване, ама беше преди година-две, не знам дали още ги има. Може да видиш и в оръжейните магазини от типа на МСА Арми или СОТИС :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще искаш и да са по 1.99 лв! ;)

[-X [-X [-X 1.56лв. е по добрата оферта smile027

1.99лв. си е доста солидна сума.

Бахти гадния спамер дето съм smile035

Отивам да се самобичувам smile146

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Гога, на сайта има сума ти полезни неща :smt017

това например http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catalog/ ... 90&dflid=3 и още доста си харесах, ще видим утри как е хавата с доставките. smile092

 

 

ПП - не разбирам какмо му е смешното едно канче за варене на вода в полеви условия да струва два-три лева.. Кое в изработката и вложените материали в него е повече от един лев? Не че се опитвам да мина тънко, но има неща за които като дадеш 50 вместо 5 лева няма да ти вършат по-добра работа или по-дълго да изкарат... [-X с вентилаторите е същото, ако натам биете..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, човече ти ме разбиваш. Нон-стоп търсиш някакви чудати неща. Канчета-манчета, вентилатори, ремаркета smile048 Не се спираш! Май си запален доста по къмпингуването. Четеш ли блога на Стоян Стоянов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile049 искам да си купя канче, манерка.. киркобрадва и подобни артикули

 

Да не се вживяваш в ролята на Bear Grylls ? :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, чак толкова не се вживявам де... smile049 Просто предпочитам да прекарвам свободното си време на тишинка и спокойствие сред природата. Достатъчно дълго съм живял и работил по курортите, та да не искам да си прекарвам и почивките там.

Друго си е да се събудиш и да чуваш само птичките, да излезеш от палатката и да нагазиш в мократа още трева, да разръшкаш жаравата от снощния огън и да го разпалиш наново, да си сложиш войнишкото канче и да си свариш едно здраво кайвввее ... Това не е за всеки, разбира се smile049 нокойто е пробвал и му е харесало - знае за каква тръпка говорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, чак толкова не се вживявам де... smile049 Просто предпочитам да прекарвам свободното си време на тишинка и спокойствие сред природата. Достатъчно дълго съм живял и работил по курортите, та да не искам да си прекарвам и почивките там.

Друго си е да се събудиш и да чуваш само птичките, да излезеш от палатката и да нагазиш в мократа още трева, да разръшкаш жаравата от снощния огън и да го разпалиш наново, да си сложиш войнишкото канче и да си свариш едно здраво кайвввее ... Това не е за всеки, разбира се smile049 нокойто е пробвал и му е харесало - знае за каква тръпка говорим

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕееееееех ако можеше всеки ден да ми е така..... smile049 Ама тряа се бачка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз те подкрепям с две ръце, неаменимо е.

Аз си купих едни канчета някакви индииски или турски са, етикетите си противоречаха :) от неръждавейка. 0.5 литра 2 лева, по малките по-евтини, по големите по-скъпи :) Нчкой ще каже що не ползваш пластмаси за еднократна употреба - ми щото предпочитам да не ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на тишинка и спокойствие сред природата. Достатъчно дълго съм живял и работил по курортите, та да не искам да си прекарвам и почивките там.

Друго си е да се събудиш и да чуваш само птичките, да излезеш от палатката и да нагазиш в мократа още трева, да разръшкаш жаравата от снощния огън и да го разпалиш наново, да си сложиш войнишкото канче и да си свариш едно здраво кайвввее

 

Eeeeeеееееееехххх....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един магазин /стига да не са го затворили/ в поделението на ул. Черковна срещу Военноисторическия музей - продаваха всичко от ремъчка до двигател за Джуган :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, кога ще ме вземеш с теб някъде на палатка :D аз все си търся някого за да отидем , но... уви не ми се навиват много :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо по магазините за ЛЕФЧЕ има всякакви канчета. Вярно не са къмпингарски, кат онва дето изхвърлих преди 2 седмици, ама вършат работа. На шефа поне му направихме един як комплект за риба - по 6 чинии, малки чинии, купи, малки и големи канчета. ако ти се разхожда до Люлинския кооперативен пазар ще ги намериш там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Бонев - грабвай палатката и чувалите и .. viewtopic.php?f=19&t=14802

 

Маруля с око - ще проверя и там, благодаря smile027 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.