Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднат фаворит !


Recommended Posts

На вниманието ви , колеги ! http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi

Гепили са колата на човека по най- баламския начин, ама как да се сетиш ,че дотам са я закършили тиквениците, до фаворит да опрат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details

Ей тоз върши ... дано си го намери човека , че случката наистина е много тъпа :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвратително. :evil: Този фаворит имах намерения аз да го купувам ,но нещо ми се объркаха сметките и се отказах.Колата е доста запазена и добре гледана.Разговарях с момчето което я продава преди месец.Съжелявам за случилото се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти ключовете ми, ето ти колата ми, върви покарай малко, повърти гуми на другата улица, където няма да мога да те видя, на втора, на трета, дръпни една - две ръчни, мини през всички дупки, да видиш, че не трака много колицата... айде, пък аз ще те чакам тука...

smile175

ей баламурник, залужаваш да не си намериш колата!!! дано тоя дето ти я гепал, да я е гепяал щот много го кефи... и двамата сте за _____ - дан казвам кво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не бива, ама при всичките тия кретени, малко недоверие не е излишно, все пак някакъв непознат ти кара колата, пък после - "малка бях, не разбрах..." smile012

баницата изядена, ама са му я дали в ръцете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле! Тая мацка яко я прее*аха! Мнооооо тъпа! Не слизам от колата без ключа - навик!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нищо не се вижда от тия линкове в мобиле.

И я се осъзнайте малко.

кой ли би дал колата си на непознат без да е в нея !?!

А като е в нея какво от това не може ли да го изхвърлят по някое време. Има някакъв сериал "Престъпни намерения". Щом са налице, стават белите. А този, който го е направил е много ненормален. В една нормална държава вече щеше да му е съсипан живота за глупости. Жалко, че не сме такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нищо не се вижда от тия линкове в мобиле.

И я се осъзнайте малко.

Лъчо,това е онзи тъмно синия фаворит (Велико търновския)Пращах ти снимки по скайпа ако си спомняш.Иначе линка наистина не работи.Обявата от мобилето е снета.Дано си е намерил колата човечеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какъв е проблема? Отива се в Полицията и се обяснява какво е станало. Вярно ще има "фойерверки", ще се бере срам, но колата едва ли ще бъде прехвърлена много лесно без собственика. Досега трябваше да е намерена... Може би съм прекалено наивен :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега трябваше да е намерена... Може би съм прекалено наивен :oops:

мен ако питаш, в някоя нива ще я намерят... за съжаление.

Кой краде Фаворит за да го продава после на черния пазар.. най-много да го е откраднал да се повози ... до морето например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигнал в полицията трябва задължително да се подаде, щото може да направят някой зулум с колата и после викат собственика... Абе егати тъпата случка.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.