Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регулиране на лоста за скорости


octavia-power

Recommended Posts

Някой знае ли как се регулира и от къде лоста за скорости ?

 

Минах през една дупка и бях решил да превключа от 1-ва на 2-ра и в този момент,лоста за скорости ми бутна ръката (движението дойде от обратната посока - от двигателя към лоста за скорости и то доста силно,че изпуснах лоста), в следствие на което ,сега 1-ва предавка влиза трудно , 2-ра излиза трудно ,а с другите предавки няма проблем.

Няма тресене на автомобила ( тампоните най-вероятно са здрави ), а може би нещо някъде се е изкривило и се нуждае от допълнителна регулировка и то съвсем малка,понеже има разлика в начина и усилието при включване на 1-ва и 2-ра скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора ми е на почивка в Гърция ! Ако кажеш как се регулират жилата - ще съм ти мнооооого благодарен , както и дали може да доведе до допълнителни усложнения ,ако се кара така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едното жило управлява хода на скоростния лост-напред-назад,а другото-ляво-дясно

тр.да сте двама и 1 да мести,др.да гледа

но ме съмнява да е от тях точно

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.