Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

здравйте, нов съм във форума и отскоро имам фабия може ли някой да ми каже защо когато извадя ключа и на CD-то му се изтрива всичката памет:запаметени станции, настройки абе всичко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото майстора ти заслужава ето това smile150 .

А щом питаш, по-добре я закарай при друг да ти върже музиката, като хората. Отзад на радиото има жици и се подават 2 х 12 В от акумулатора, 1 х 12 В през ключа от запалването, 1 х 12 В от габаритите, 2 жици за връзка с компютъра на колата (тава ти е само за фабрични музики) и една маса.

 

П.П.: Кога ли някой ще се похвали, че музиката му свири само при запалени фарове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто беше по абсолютния начин. Вадиш ключа и после нищо. Ходих при един за съвсем друга причина и му казах. Просто смени 2 кабела и всичко се оправи. За съжаление не мога да ти кажа какво е сменил, защото не разбирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяло се е, че няма да стане без ходене при майстор.Аз така или иначе ще сменям CD-то и кат ми го сменят ще им кажа за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска реших да сваля ЦД-то и и за моя изненада плюсовия кабел за паметта на плеара беше отрязан заедно с още един два кабела така че проблемът явно ще се реши утре-вдругиден като взема новто ЦД.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Проблема е решен!Като си взех ново ЦД и отидох при майстор да ми го сварже.Точно както каза колегата само размени два кабела и всичко си е 6. Благодаря на колегите за отговорите.Може да локвате темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.