Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някои въпроси относно Фаворит


krasipask

Recommended Posts

Привет колеги ! Сдобих се с още един фаворит - другият отива при брат ми . Интересуват ме някои неща които на първо време ми правят впечатление . 1-во На арматурното табло при включени фарове свети лампата на фарчетата за мъгла отзад . 2-ро На втора скорост на чистачките се включват и пръскалките (възможно ли е да е от лостчето ). 3 - то Не исках много да задавам този въпрос- ама като на предишната не съм го правил . Как се свалят плафончетата за задния номер - да видя крушките ,че не светят .

Утре ако имам Нет е възможно да кача и снимки да видите все пак за какво иде реч ........Поздрави smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целите плафончета се свалят като свалиш пластмасовата кора , а ако искаш да сменяш крушки само стъклото се сваля - с една отверчица се побутва отзад и се вади ... по другите въпроси требе да се гледа и да се мери ... вероятно пластинката , която включва пръскалките опира на 2 ра скорост като е лостчето , а това че свети лампата за светлинките за мъгла може да е от лоша маса на стоповете .

Ако имаш време мини през НИМ и може опраим проблемацийте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията " The Best Forman " . Наистина ще гледам на някоя от следващите срещи да дойда - ще се радвам да се видим , но в момента ми е малко натоварена програмата . А и на Фаворита трябва да му сменя двуцевката ,защото се е избушила от колектора и бучи като трактор .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.