Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на турбо в Бургас?


Aaron

Recommended Posts

Здравейте, на скоро ми отказа турбото за втори път. Един път е правено във Варна. Смених вакуум помпите както и клапана на турбото. За съжаление нямам време да ходя пак до Варна за втори ремонт. Та реших да питам дали някой от вас не знае място в Бургас или околността на някой добър майстор на турбини?

Колата е октавия, 2001г 1.9 TDI SLX. Двигателя е с модификации и чип. Последният път във Варна казаха че работи с мошност около 160 коня.. но аз лично не знам тъй-като я взех от втора ръка. Колата е доста карана и е почти на 300 000 км. за 7 години. Някой от вас може и да са я виждали на една снимка от събора на 3-ти март в Бургас. Червена шкода спряна до една бяла. Приличаше на мартеничка.

Моят майстор казва че в бургас все още няма професионалист който да отремонтира турбини като хората. Но пък нищо не се знае. Ако имате някой в пред вид моля съдействайте!

Благодаря.

 

Живко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие закачихте ли я да видите защо спира...т.е.механичен ли е проблема в самата турбина или спира софтуерно от пренадуване породено от чипа,или пренадуване от не сработване на геометрията.

иии за такъв проблем си струва да отидеш и по далечко извън Бургас :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти брат ми, тази седмица правим трампа на колите и я взимам в София за диагностика ! Бате Сами ,ще помага каквото може от Варна, ако пък трябва и до него ще идем да я гледа ! :)

Кажете къде да я карам в Софията... за преглед на турбото ?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той бегачката,да си дава турбината!Кво си трае!Нали си слoжи турбина от влекач на MAN! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той бегачката,да си дава турбината!Кво си трае!Нали си слoжи турбина от влекач на MAN! smile001

да си почива тя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ще почива,дай я на човека да си оправи колата,че иначе ще клеяса от стоене! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Русе има един човек който рециклира турбини от Ауди. Дава 1 година гаранция, може и за Шкодата да стане, пращаш по куриер и после ти я връща оправена. Погледнете за справка в Ауди-форум. Мой приятел на неговото Ауди си я прави при него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.