Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

търся снимки за демонтаж на таблото за оки 1


ilario

Recommended Posts

smile092 здравейте. някаде имаше снимки как се демонтира табло на октавия и се сменят светодиодите на стрелките и таблото. но забравих каде .ако някой се сеща моля да помогне с линка. благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо за снимане. Отвиваш двете винтчета в горната част, за да свалиш декорацията и виждаш, какво друго те очаква. Има още винтчета и няколко щипки...и това е! Надявам се, че знаеш, какво точно правиш, че смяната на диодите си е трудоемка работа, пък и са на сектори - един да не запоиш както трябва /наобратно/ и целия сектор не свети... Но щом си се захванал - предполагам си наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мерси [свтодиоди не искам да сменям но писах за тях защото снимките показваха точно как се разглобява всичко ] мога да го разглобя но не знам как се махат стрелките и циферблата . имам проблем със стрелките до колкото знам е студена спойка пък нали зад циферблата има спойки а и на гърба също не знам ако отида на сервис

при електрончик дали ще може да го разглоби . защото може да не се е сблъсквал с такова чудо. smile195

OKTAVIA SLX TDI AHF

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подложи нещо под стрелките, за да не се издраска основата, вземи отверчица или нещо подобно и дърпай като изоглавен smile049 Това е техниката! Поне на моята кола - така стана...около 100 пъти. Хубаво е ако искаш да ги бележиш местата, на които седят в загасено положение, за да може по-късно да си ги сложит точно на местата, за да няма разминаване! За студени спойки...не знам...

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.