Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-евтин вентилатор, къде?


Recommended Posts

Къде в Сф мога да си купя евтин, ама най-евтин вентилатор? Повече от 15 лева не давам... smile092

че жегата си такова таковта..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да ти сложим един климатик! Мани тия вентилатори smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, ама първо трябва да минем да ти сложим СОТ та да избия smile049

стига ми един климатик в колата smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В овчакупел в търговския 27 - голдън краун. Кауфланд - 19.99. Вземи си 2ра ръка това е нещо което не се поврежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си 2ра ръка това е нещо което не се поврежда

smile091 smile091 smile091

Поврежда се Сашо ;) Ротора на повечето китайски ментета лагерува във втулки , които сравнително бързо се износват . ;) То и аз си правя тънки сметки за разни неща ,но вие направо ще ме довършите от хумор. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...То и аз си правя тънки сметки за разни неща ,но вие направо ще ме довършите от хумор. smile159

 

И аз се пооблещих и посмях на темата, Бисо - та по повода - smile027

То за 15 лева и "като вятъра" сигурно няма да иска да ти направи някоя нечистоплътна мургавелка, ма...нейсе...

Иначе, сигурно на битака може да има още по-тънки цифри. Там е далаверата! Ако го има тоз пазар още де...smile076

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Духалка" в режим с изключени нагреватели!

Има ги до 15 лв.

Отделен въпрос е колко е ефективна като вентилатор.

От друга страна ще си готов за зимата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Духалка" в режим с изключени нагреватели!

Има ги до 15 лв.

Отделен въпрос е колко е ефективна като вентилатор.

От друга страна ще си готов за зимата :mrgreen:

 

Слаба е, от опит знам защото на мен и 15 лв не ми се дават smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък вижте аз какво вентилаторче съм си спретнал за работилницата. smile001

 

:smt017 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не става пич ако искаш самоделка, то поне ползвай вентилатор от радиатор, аз бях с такъв от 120 но е много шумен за малките часове на деня :( За захранване върви да му сложиш такова от РС, иначе трябва да е доста яка схемата грец, с някакъв охладител. Тая схема с 1 диод не е много удачна, напрежението не е изчистено от смущенията и вентилатора се върти с непълна мощност, даже е добре да му се сложи и един 1000-2000mf кондензатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не става пич ако искаш самоделка, то поне ползвай вентилатор от радиатор, аз бях с такъв от 120 но е много шумен за малките часове на деня :( За захранване върви да му сложиш такова от РС, иначе трябва да е доста яка схемата грец, с някакъв охладител. Тая схема с 1 диод не е много удачна, напрежението не е изчистено от смущенията и вентилатора се върти с непълна мощност, даже е добре да му се сложи и един 1000-2000mf кондензатор

smile126 направо разби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.