Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бургазлии що си траят


Guest vankovarnata

Recommended Posts

ъъъъъ... какво е това? нещо червено и страшно? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, след внимателно вглеждане мога да предположа че туй нещо някога е било Pontiac Firebird, от който обаче не е останало много поне отвън smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това го видях пред университета в бургас в неделя - наистина внушителна задница, но нямах време да огледам по-добре. реших, че е някакъв сериен американски модел, но сега разбирам, че е "патриотичен" тунинг - браво за родолюбието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф, пак от "любимите" ми батмобили :smt46 Трудно е да се познае точно каква е серийната му основа - Файърбърд, Корвет, Камаро или нещо от сорта, но като съдя по рег. номера номера, тунингът не е правен в Бг... единственото, което ми хареса в клипчето е първото парче от саундтрака /апропо, някой знае ли кой е изпълнителя?/. Абе Ванка, това що въобще го пусна тука, а не в "малко НЕкрасоти" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е написано бре - Тойота Супра и някакъв V8 под капака и те така.

http://www.tuningkultur.de/2008/12/01/d ... avlin-681/

Ама там пък някой се изказва, че било Понтиак Файърбърд 140 кончета. Хмм на кого да се вярва. :-k

013603498.jpg

П.С.- Ама я па до к'во е паркирал \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е жив ДЗВЕР :mrgreen: .

Мисля, че за целта за която е правена се е получила добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е жив ДЗВЕР :mrgreen: .

Мисля, че за целта за която е правена се е получила добре.

 

Прав си, ако е правена за следващия филм от поредицата за Батман, само един черен лак и трябва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е жив ДЗВЕР :mrgreen: .

Мисля, че за целта за която е правена се е получила добре.

 

Прав си, ако е правена за следващия филм от поредицата за Батман, само един черен лак и трябва ;)

 

И трябва да прекръстят Батман на Павлин smile021.

Евала за старанието на човека, ама колата изглежда супер "тежка" и за мен си е направо грозна smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола я гледах цяла седмица по черноморието където ние там и тя :D Обикаля си пича какво да прави. Изглежда впечатляващо отдалеч и малко недодялано отблизо. Поне според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.