Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с бушона за осветлението на таблото


martin555

Recommended Posts

Здравейте.Имам Шкода Фабия Комфорт произведена 2001 година.Проблемът ми е следният,гори ми бушона който е за осветлението на таблото.При смяната му загрява и пак изгаря.Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм му благодарен ако сподели къде и аз да търся проблема,дали в някои кабел, реле или там каквото може да е.Благодаря предварително на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фабрична музика ли е колата? Ако не е, има ли друга, и дали е свързана правилно?

Случвало ли се е нещо особено по времето, когато е започнал да се проявява проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е китайски или турски тоя бушон дето слагаш аз имах същия проблем с бушона на запалката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката ми не е фабрична слагана е преди 2 години но съм нямал никакви проблеми досега.И дори като махна предпазителя пак намирисва на прегоряло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С махнето на кабела няма да изчезне миризмата.И според мен някъде имаш късо.Може някой кабел да е опирал на метал и от вибрациите да се е нарушила изолацията му.Трябва да се провери,но като знам как всичко е нагъчкано ти пожелавам успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.