Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скорости на вентилаторите


шкодарко

Recommended Posts

Колеги, заредих си климатроника и сега се оказа че вентилаторите работят само на бърза скорост. Подавахме им ток директно и въртят само на бързата. Вентилаторите са с по три кабела. Отвярят ли се и възможно ли е да се ремонтират или да минавам директно на "План "Б"- подмяна с нови. Дайте някоя идея да се размина с по-малко пари че няма да останат за морето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, заредих си климатроника и сега се оказа че вентилаторите работят само на бърза скорост. Подавахме им ток директно и въртят само на бързата.

само не ми стана ясно защо му подавате директно ток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подавахме ток директно на вентилаторите за да видим кое точно не работи релето дето ги управлява или на самите вентилатори бавната скорост. оказа се че не е релето ами и на двата вентилатора бавната скорост не работи ](*,) . гледах някакъв онлайн каталог и там се касае за около 130 - 150 лева на парче вентилатор а 300 лева са 2-3 дни на море все пак та за това не ми се дават отраз. това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...оказа се че не е релето ами и на двата вентилатора бавната скорост не работи ](*,) . ...

 

Много ми е съмнително как и на двата вентилатора ще откаже едната степен :-k Намери електрическата схема и виж къде трябва да пуснеш 12V за да завърти! Според мен проблема не е във вентилаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.