Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде се намира...?


Recommended Posts

Въпроса ми е повече към колегите от Пловдив.Някой знае ли къде се намеира математическия корпус на Пловдивския университет?Разпределен съм там за изпита ми,но не знам къде е сградата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано това ти е полезно

 

Късмет на изпита, без притеснения важното е да не ти пука и да си спокоен.

post-1571-138453100677_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,клолеги,ще ходим с кола,така че няма да има проблеми,а за изпита...каквото сабя покаже :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде-айде - за никакви саби и тесли да не чувам! Шкодаджиите сме все вишисти, няма да се цепиш от колектива я :) Успех и лесни въпроси да ти се паднат! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде-айде - за никакви саби и тесли да не чувам! Шкодаджиите сме все вишисти, няма да се цепиш от колектива я :) Успех и лесни въпроси да ти се паднат! :smt017

:smt017

Успех на изпита и да се похвалиш с резултата после!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес зора мина,утре идва по-лесната част-изпита по английски.Wish me luck. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааайде и английския мина още по-успешно от математиката,очаквам оценка над 5.Сега остават изпитите в бургаските колежи на 14 и 18 август.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,бесен съм.Тва българите сме страшна работа.Проверих си оценката по английски и имам 3.00,което е невъзможно.Ако е станала неволна грешка съм съгласен.Обаче ако са ми прецакали труда за някое богаташче,което си е платило,ако трябва с Господари на ефира ще се свържа,обаче ще ги направя луди.Само да кажа,че не съм единствения случей. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt034 :smt034 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,бесен съм.Тва българите сме страшна работа.Проверих си оценката по английски и имам 3.00,което е невъзможно.Ако е станала неволна грешка съм съгласен.Обаче ако са ми прецакали труда за някое богаташче,което си е платило,ако трябва с Господари на ефира ще се свържа,обаче ще ги направя луди.Само да кажа,че не съм единствения случей. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt034 :smt034 :smt034

Провери ли си работата лично, защото от ПУ-та са големи педераси, на изпита по математика, след като си бях решил цялата задача накрая при елемтарни сметки (събиране на две числа) бях допуснал неволна грешка и задачата ми беше счетена цялата за неверна, никакви точки не ми бяха присъдили въпреки че 99% от задачата беше решена, а само накрая бях допуснал елемнтарна грешка.

 

Провери да не е нещо подобно защото и аз исках обяснение и те ми го дадоха не си решил задачата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За математиката съм съгласен,Мечка,Обаче при положение,че написах диктовката 99% вярно,реших си тестовите задачи и писах по есето просто няма как да имам 3 по английски. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.