Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

от къде мога да намеря упътване за аларма вега за фабията


mihael nikolov

Recommended Posts

от ЕТ ми сложиха алармата но нямам никакво ръководство и на няколко пъти ми се случва да отключа колата паля и след малко почва да пищи ](*,) интересува ме има ли някакви режими на работа тая аларма или е смотана и защо като се разпищи не светят мигачите има ли безшумен режим такива работи и след като е имало някакво задеиствие като дам на контакт диода трябва ли да продължи да мига защото моя мига 15-20 секунди дори като е запалена и така разбирам че е пищяла.В между впрочем алармата е вега ама какъв модел е..ш ли му ма...та :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигачите не светят, щото според ЕТ гърмял блока за електрониката от това(щото в ЕТ сигурно не знаят какво са това диоди и имат ли те почва у нас) :mrgreen:. Имам някакво упътване, ще потърся къде съм го бутнал, след като Боби Доктора ме отърва от тази аларма и ще го снимам ако искаш. Безшумния режим(изключва шоковия датчик) се пуска като веднага след като заключиш с дистанционното натиснеш втория бутон. Доколкото знам алармата не е лоша, ама в ЕТ се оакват с монтажа нещо. На Боби ако му се занимава(щото аз грам не разбирам) и си спомня, може да разкаже колко неща не бяха включени/свързани на мойта smile049.

 

Между другото, може да отидеш в Импас 56 ако искаш, например да ти вържат мигачите към алармата. Хората си разбират от работата(поне с такова впечатление съм останал), любезни са и са оторизирани от ЕТ, така че, няма да се притесняваш за гаранцията:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga много ще съм ти благодарен ако го потърсиш и ми ги пратиш.А как се изключва безшумния режим и ставало ли ти е така както съм описал.как може да се оперира с алармата искам да мога да включвам безшумен и да мога да го изключвам защото преди като я взех от ЕТ като чукнех леко по гумата примерно веднага се разпищяваше а сега не ще общо взето такива работи и дали е нормално да се включва като запаля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах ти на мейла ръководството. Дано ти свърши работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува т.15 - автопрограмиране на дистанционните управления. Батерията на дистанционното се е изтощила и алармата не го разпознавала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga интересува ме вашите дистанционни с колко копчета са щото моето е само с две имам едно за отваряне и за звука нямам голямо както пише в упътването и когато е имало задеиствие незавимо дали шоков датчик или обемнните все мига 8 пъти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето не е такова ама след малко ще го снимам и ще ти го пуснаpost-3919-138453100769_thumb.jpgизвинявам се за качеството ама е от телефона ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е моето дистанционно, единият бутон е по-голям

И на жената е такова , само дето има и червено диодче дет едваааам мига. Ти имаш ли, че на снимката не виждам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

С аларма като твойта съм и нямам твойте проблеми. Ако пищи пищи при отваряне. Веднъж запалила няма грижи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам червено диодче а относно свиренето само веднъж ми стана докато е запалена да започне да свири

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно е, отваряш дистанционното, махаш старата, слагаш новата батерия и после затваряш дистанционното...няма нужда от разпознаване

Ъ ... тоя пич от който взехме колата, ми каза че трябвало да ходя в Импас....а, ква е батерията, знаеш ли случайно, че аз дори не си направих труда да я сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дистанционното ти е като това, няма нужда да ходиш никъде

батерията е малка 12V, при който и часовникар да отидеш ще ти продаде правилната батерия

post-2211-138453101425_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дистанционното ти е като това, няма нужда да ходиш никъде

батерията е малка 12V, при който и часовникар да отидеш ще ти продаде правилната батерия

Благодаря ! Ясна ми е ква е батерията, ма не очкавах че се е събрала в туй малко дистанционно :) и смятах че е друга :)тая вечер ще я сменя да видим дали ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.